Szukasz czegoś?

Co powinieneś wiedzieć o naszej Nowej Ofercie !

Autor:
dezi

Witam Cię serdecznie.

Teraz jak piszę ten list jest godzina 23:20, za oknem ciemno, pomyślałem że poszedłbym już spać ale chcę koniecznie podzielić się z Tobą czymś, jak sadzę dla Ciebie bardzo ważnym.

Wczoraj po powrocie z Londynu rozmawiałem ponad godzinę z Prezesem i oboje wiemy że wszyscy są zniecierpliwieni i chcieliby aby nowa oferta już ruszyła.
I właśnie tak będzie już niebawem, gdyż prace idą pełna parą…hmm, ale niestety nadal.
Po prostu p. Ireneusz  jest perfekcjonista i jak coś robi to musi to zrobić najlepiej na świecie …to nie jest tylko moja opinia ale i wszystkich prawie 30 pracowników firmy.

NEWS: W pierwszym kwartale 2012 pojawi się Nowa Oferta Wszystkich zainteresowanych już teraz zapraszamy do zapisania się w naszej „Poczekalni”.

Odkąd zapadła decyzja że oferta musi już zobaczyć światło dzienne, wszyscy maja pełne ręce roboty. Wszyscy i to od rana do wieczora i w Polsce i w innych krajach ( mam na myśli nasze biura w Londynie, jak i nowe firmy współpracujące notabene największe w Europie firmy księgowe, ale o tym za chwilę.
…a koordynatorzy się opitalają :-) … bo nie mogą rejestrować wszystkich chętnych, którzy zniecierpliwieni drepczą nogami i mruczą pod nosem że to i owo, albo wymyślają jakąś teorię spiskową…  już słyszałem kilka całkiem ciekawych hahaha… (opowiem niebawem na konferencji …uuu to będzie duuuża konferencja online, wiem to :-))
Ale do rzeczy:
Firma skoncentrowana jest obecnie na lilku najbardziej istotnych kwestiach nazwijmy to technicznych.
Po pierwsze: zmienia się całkowicie panel rejestracyjny ( i tu wielki uśmiech dla klientów, którzy będą chcieli zmniejszyć abonament do zera i dla Koordynatorów którzy będą chcieli zarabiać duże pieniądze) Otóż, panel będzie miał charakter teleinformatycznej platformy z pełną automatyką naliczania prowizji i obniżania abonamentu w czasie rzeczywistym. Super to brzmi cokolwiek znaczy… ale wiadome jest, że w momencie opłacenia abonamentu z rekomendacji (czyli poprzez link rekomendacyjny, tak jak do tej pory miało to miejsce) 5 sekund później zaksięgowana wpłata będzie widoczna wraz z obliczonymi zniżkami i/lub prowizjami do wypłaty.
Z racji że Nowa oferta „przenoszenia Firm do UK” będzie jeszcze bardziej stabilna i bezpieczna, czyli będzie posiadała stabilne rozwiązania oraz automatykę rekomendacji, to szacuję z własnego doświadczenia, że wartość zarekomendowanej tylko jednej firmy wynosi ok. 15’600 zł ( przy założeniu że ta firma korzystać będzie z usługi tylko przez 6 lat – (jest to obliczenie powstałe na podstawie własnego doświadczenia i dla koordynatorów którzy mają minim 50 firm zarekomendowanych bezpośrednio, czyli są na najwyższym progu prowizji stałej) Jak łatwo obliczyć Koordynator, który pozyska jednorazowo zaledwie 50ciu klientów w ciągu 7 lat zarobi (tylko ze swoich bezpośrednio poleconych firm): 50 x 15’600 = 780’000 zł. Do tego dochodzi 780’000 zł  czyli drugie tyle i więcej ze struktury, czyli z poleceń poleconych poleconych ( przypomnę, że wypłaty są w starym systemie MLM do 5ciu poziomów , nie wiem jeszcze jak będą wyglądały w nowym, ale liczę na lepsze prowizje). Dlaczego o tym piszę? …otóż dla tego by zwrócić Ci uwagę na możliwość. MOŻLIWOŚĆ ! – specjalnie piszę dużymi literami. Wiem coś na ten temat gdyż widzę to z trochę innej perspektywy niż Ty (mam bezpośrednio największą strukturę klientów i koordynatorów w firmie a tym samym najprawdopodobniej w Polsce) …

I teraz chyba najważniejsza informacja ( jedna z kilku): rynek jaki szacują dziennikarze dla naszej oferty ( a tym samym dla Ciebie jako koordynatora), wydzwaniają bardzo często i oczekują informacji, …otóż wyceniają oni potencjał na ok. 900 tyś firm !!!  900 tys potencjalnych klientów !!! Masz pojęcie?! Ojjj, będzie co robić przez wiele lat J

Druga informacja: Będą szkolenia dla Koordynatorów ( przynajmniej tych czołowych)
Dla tych którzy nie będą zaproszeni w pierwszej turze, będę osobiście prowadził szkolenia online i poprzez responder.

Ile będzie kosztował Abonament? Nie ustalone jest jeszcze ostatecznie, ale jak spytałem o tolerancję ”powiedzmy 30 %” to padło 600 zł. Czyli domyślam się że niewiele zdrożeje ale na abonament ma się składać: obsługa, adres działalności firmy, formalności urzędowe i prawne, obsługa księgowa w automatycznym panelu online przy współpracy z największą firmą księgową w Europie. ( potrzebna będzie choć niewielka znajomość internetu i komputera by wklepać dane fakturowe / instrukcja obsługi biura jest online i jest po polsku)

Kolejna sprawa: każdy zainteresowany otrzyma możliwość automatycznie uzupełniającej się właściwej treści na jego stronie internetowej, tak by nie było bzdur i przekłamań w prezentowanych informacjach  na stronach www ( pełna autoryzacja). Profesjonalną stronę www dla siebie będziesz mogł zamówić prawie za darmo u mnie tak jak do tej pory: http://www.dezi.pl/?twoja-strona-www,147

Ode mnie każda zainteresowana osoba otrzyma bezpośrednie wsparcie i przedstawię bez tajemnic całe moje know how  tak by każdy mógł przynajmniej zejść z kosztem abonamentu do zera lub zarabiać kilkanaście tyś PLN  miesięcznie! To nie będzie nic trudnego :-)

Mam pytanie:
Co byś powiedział na biznes,w którym ludzie  płacą Ci duże pieniądze za robienie odjazdowych rzeczy?
Co byś powiedział na biznes, który daje mnóstwo frajdy i jeszcze więcej pieniędzy przy znacznie mniejszej ilości pracy niż sklep internetowy itp.?

Teraz ode mnie dostajesz Biznes gotowy pod Klucz!

 

A poniżej oficjalne ogłoszenie z 01 września 2011 r
(…ogłoszenie nie różni się w zasadzie niczym od poprzedniej informacji z przed miesiąca oprócz zaznaczonego kolorem zdania):

„[…]…Dzięki Państwa licznym sygnałom dot. różnych aspektów i płaszczyzn optymalizacji kosztów, nowa oferta jest ciągle modyfikowana i udoskonalana, by produkt finalny mógł sprostać wymaganiom i potrzebom wszystkich obecnych i przyszłych Klientów.
System rejestracji zostanie otwarty przyp. w październiku br., o czym będziemy na bieżąco informować na stronach naszego portalu oraz w Panelu Klienta.
Wszystkich zainteresowanych nową ofertą oraz pakietem usług serdecznie zapraszamy do kontaktu końcem września.
Za zaistniałe utrudnienia serdecznie przepraszamy.”

Więc nowa oferta Optymalizacji ZUS, podatku dochodowego i VAT poprzez „przeniesienie firmy do UK” (spólki  Ltd ) już niebawem.
… poproszę o jeszcze chwile cierpliwości ( to zaledwie kilka tyg.), chcemy wystartować
we wrześniu tak by nie maksymalnie zmniejszyć ilość błędów w systemie i potknięć
Prześlę wszelkie informacje jak nowa oferta już ruszy i jak będę miał pełen obraz i  ustalimy pierwsze kroki z Panem Ireneuszem.

Ważne:
Przyczyny dla których oferta jest nazwijmy to poszerzana są opisane na moim
blogu z datą 3 sierpnia: www.pawelkurnik.pl

Tymczasem aby pozostać ze mna w kontakcie proszę zapisać się na listę
korespondencyjną /newsletter – po prawej stronie u góry.

 

Jeśli chcesz otrzymywać podobne treści oraz Informację: Jak nie płacić ZUS i zmniejszyć podatki wpisz swój mail i imię:

E-mail: Imię:
Zgadzam się z Polityką Prywatności

Witaj, nazywam się Paweł Kurnik i jestem degustatorem życia. Każdy dzień jest dla mnie wyzwaniem i szansą na jeszcze lepsze jutro.


Skomentuj na Facebooku:

Feedback

1

Dodaj komentarz

Jak nie dać się okradać i zadbać o przyszłość?

Gdzie wysłać Ebooka?

O Mnie

Witaj, nazywam się Paweł Kurnik i jestem degustatorem życia. Każdy dzień jest dla mnie wyzwaniem i szansą na jeszcze lepsze jutro. Czytaj Więcej »

Polub nas na Facebooku

Projekty

Sigma Partner
Dezi.pl
Przelewy zagraniczne
Energy Invest Group
Miasto szkoleń

Najnowsze Wpisy

Liberalna gospodarka Socjalna licytacja czy jednak szansa liberalnego programu?

Jaki jest najlepszy sposób, by pójść drogą Argentyny, Grecji czy Wenezueli? Proste!- wystarczy ...