Szukasz czegoś?

NOWA OFERTA oraz info dotyczące rejestracji do Programu „Firma w Polsce – Praca w UK”

Autor:
3221085377_3b9d44dd8c_o

Szanowni Państwo

Uprzejmie informujemy, iż rejestracje do programu „Firma w Polsce – Praca w UK” zostały zakończone ze względu na przygotowania do wprowadzenia nowej, znacznie poszerzonej i ulepszonej oferty dot. optymalizacji ZUS, podatku dochodowego oraz podatku VAT.

Powyższe zmiany oraz czasowe ograniczenia są wynikiem prac nad nową ofertą, dotyczącą m.in. jeszcze skuteczniejszej optymalizacji ZUS, całkowitego wyłączenia spod polskiego systemu oraz możliwości kontroli Przedsiębiorców przez oddziały ZUS oraz usług dodatkowych w zakresie optymalizacji podatku dochodowego, optymalizacji podatku VAT oraz realnego zwiększenia dochodów Państwa Biznesu zachowując dotychczasowe ceny sprzedaży oraz grupę klientów.
Dbając o Państwa zadowolenie oraz efektywną optymalizację prowadzonego biznesu, nieustannie poszerzamy naszą ofertę i wciąż pracujemy nad jeszcze korzystniejszymi oraz bezpieczniejszymi rozwiązaniami. Szczegóły nowej grupy produktowej zostaną zaprezentowane wszystkim zainteresowanym już w najbliższych tygodniach.

Jeśli chcesz otrzymywać podobne treści oraz Informację: Jak nie płacić ZUS i zmniejszyć podatki wpisz swój mail i imię:

E-mail: Imię:
Zgadzam się z Polityką Prywatności

Witaj, nazywam się Paweł Kurnik i jestem degustatorem życia. Każdy dzień jest dla mnie wyzwaniem i szansą na jeszcze lepsze jutro.


Skomentuj na Facebooku:

Feedback

1
  • Damian

    Pobrał już ktoś program do księgowości Intuica? Do 15 listopada księga handlowa jest za darmo.

Dodaj komentarz

Newsletter

„Już za chwilę poznasz podstawy prawne i możliwości, które umożliwiaja legalne wyrejestrowanie się z ZUS-u, o których większość właścicieli nie ma pojęcia...”

...aby natychmiast otrzymać materiały wpisz się na listę.

W ciągu kilku chwil na mail otrzymasz wszelkie potrzebne informacje prawne i linki. Obniżysz bardzo łatwo składki ZUS i podatki w skuteczny i bezpieczny sposób.

Zapisało się 12715+ osób!

E-mail:
Imię:
Zgadzam się z Polityką Prywatności

O Mnie

Witaj, nazywam się Paweł Kurnik i jestem degustatorem życia. Każdy dzień jest dla mnie wyzwaniem i szansą na jeszcze lepsze jutro. Czytaj Więcej »

Polub nas na Facebooku

Projekty

Sigma Partner
Dezi.pl
Przelewy zagraniczne
Energy Invest Group
Miasto szkoleń

Najnowsze Wpisy

Liberalna gospodarka Socjalna licytacja czy jednak szansa liberalnego programu?

Jaki jest najlepszy sposób, by pójść drogą Argentyny, Grecji czy Wenezueli? Proste!- wystarczy ...