Szukasz czegoś?

Nowa Oferta to pełna wiedza, poczucie bezpieczeństwa oraz profesjonalna obsługa

Autor:
dezi

W związku z wydłużającym się terminem wprowadzenia pakietu nowych usług do naszej oferty, jak również brakiem możliwości dokonania rejestracji w naszym systemie, niniejszym przedstawiamy oficjalne stanowisko w tej sprawie:

Obecnie nie prowadzimy żadnych rejestracji nowych Klientów, ani Partnerów Biznesowych. Nadal trwają prace przygotowawcze oraz wdrożeniowe w zakresie usług i pakietów dla naszych nowych Klientów, jak również osób obecnie z nami współpracujących. Nowa oferta będzie charakteryzowała się bardzo indywidualnym podejściem do potrzeb i możliwości danego klienta. Wprowadzone rozwiązania w pierwszym etapie będą dotyczyć m.in. następujących obszarów:

– otwarcie selfemployment (samozatrudnienie)
– rejestracja spółki LTD
– otwarcie oddziału spółki LTD w Polsce
– kompleksowa i profesjonalna obsługa prowadzenia dokumentacji firmy
– załatwianie spraw urzędowych
– pakiety dot. ubezpieczeń zdrowotnych, szpitalnych, NNW
– itp.

Zgodnie ze stanem na dzień dzisiejszy, pragniemy zagwarantować, że firma dokłada wszelkich starań, by nowe usługi wprowadzić na polski rynek możliwie jak najszybciej.

Chcąc zagwarantować pełną wiedzę, poczucie bezpieczeństwa oraz profesjonalną obsługę, Zarząd podjął decyzję o tym, iż nowa oferta będzie opierała się również na solidnym filarze w postaci Autoryzowanych Koordynatorów.

Na chwilę obecną nie współpracujemy z żadnymi Koordynatorami, którzy przeszliby stosowne szkolenia i posiadali wiedzę w zakresie nowych produktów. Informujemy, iż każdy Koordynator rejestrujący nowego Klienta zostanie przeszkolony oraz otrzyma stosowny dokument, potwierdzający swoje uprawnienia co niezależnie będzie można zweryfikować bezpośrednio na portalu unikając w ten sposób ryzyka nacięcia się na osoby nieuczciwe podszywające się pod Autoryzowanych Koordynatorów i Partnerów.

Ze względu na to, że prowadzone są wstępne rekrutacje do Programu: http://www.pawelkurnik.pl/poczekalnia informujemy, że nowy Program oparty będzie o indywidualny dobór optymalnej oferty do sytuacji Klienta, a każda z zainteresowanych osób po dokonanie wstępnej rejestracji będzie musiała przejść przez system weryfikacji prowadzony przez naszych Konsultantów. Po dokonaniu stosownej analizy dokonamy właściwego doboru oferty.

Tymczasem promując Nową Ofertę, przedstawiam nagranie z konferencji online, która odbyła się 22 grudnia. Jesli niemożliwe było wówczas Twoje uczestnictwo osobiście, to można teraz w dowolnym momencie odtworzyć nagranie :-)

Ten webinar otwiera dla mojej struktury, a tym samym dla Ciebie akcję
informacyjno-promocyjną. Wejdź tutaj

Jeśli chcesz otrzymywać podobne treści oraz Informację: Jak nie płacić ZUS i zmniejszyć podatki wpisz swój mail i imię:

E-mail: Imię:
Zgadzam się z Polityką Prywatności

Witaj, nazywam się Paweł Kurnik i jestem degustatorem życia. Każdy dzień jest dla mnie wyzwaniem i szansą na jeszcze lepsze jutro.


Skomentuj na Facebooku:

Dodaj komentarz

Jak nie dać się okradać i zadbać o przyszłość?

Gdzie wysłać Ebooka?

O Mnie

Witaj, nazywam się Paweł Kurnik i jestem degustatorem życia. Każdy dzień jest dla mnie wyzwaniem i szansą na jeszcze lepsze jutro. Czytaj Więcej »

Polub nas na Facebooku

Projekty

Sigma Partner
Dezi.pl
Przelewy zagraniczne
Energy Invest Group
Miasto szkoleń

Najnowsze Wpisy

Liberalna gospodarka Socjalna licytacja czy jednak szansa liberalnego programu?

Jaki jest najlepszy sposób, by pójść drogą Argentyny, Grecji czy Wenezueli? Proste!- wystarczy ...