Szukasz czegoś?

Konferencja RC-Investments.pl- nagranie.

Autor:
reccomended

Druga  konferencja spotkała się z fantastycznym odzewem zainteresowanych. To jest HIT ! ( nagranie jest poniżej) …jeszcze z czymś takim się nie spotkaliśmy… Za nim ukarze się Portal RCI www.rc-investments.pl robimy rejestrację „ręcznie” tak jak przez ostatnie już prawie 3 lata. Potrzeba zautomatyzowania rejestracji nie jest już naszym wymysłem , Ilość chętnych sprawia że to konieczność. W mailach i telefonach Inwestorzy pytają już o kolejną konferencję ( czyżby się spodobała? …hmmm…nie sądzę. Brakuje nam obycia technicznego i potrzebujemy więcej profesjonalizmu by móc przekazać tą wartość. Zwłaszcza że chcemy Wam dać naszą wiedzę za darmo…. nie przewidziało Ci się,  Tak! za darmo! …gdyż RCI nie pobiera żadnych opłat ani prowizji :-)

Są trzy pakiety: START, ZAAWANSOWANY i MAKSYMALNY ) rekomendując najprawdopodobniej najlepsze w Europie i krajach rosyjskojęzycznych rozwiązanie dla Tych Inwestorów którzy chcą inwestować:

  1.  Bez ryzyka akcji, z zabezpieczeniem przed utratą kapitału.
  2. Chcą Inwestować w dowolnym momencie i w dowolnym momencie wypłacać pieniądze, bez utraty zysku.
  3. Pieniądze będą pracowały dla Ciebie od pierwszego momentu do ostatniego.
  4. Będziesz śledził codziennie wyniki za pomocą codziennych relacji on-line.
  5. Otrzymasz 160% kapitału własnego w obrocie (pożyczka na dowolne konto pod zastaw zakupionych instrumentów w wys.około 5%/rok).
  6. Średni dochód miesięczny* 7,63%.

Jeśli nie mogłeś być obecny na prezentacji online lub byłeś na niej ale np. nie wszystko jest dla Ciebie przejrzyste to obejrzyj wideo teraz gdyż nagranie będzie tutaj do czasu osiągnięciu wyznaczonego limitu unikalnych kliknięć, potem  wideo zniknie. (PRZEZ PIERWSZĄ MINUTĘ SĄ ZAKŁÓCENIA, WIĘC PROSZĘ O CIERPLIWOŚĆ).

PREZENT – Mam dla Ciebie mały prezent.  – to 8 cud wiata jak to określił Einstein :-) Jest nim kalkulator procentu złożonego dzięki któremu łatwo obliczysz swoje dochody z inwestycji w perspektywie od 1- 48 miesięcy …będziesz zachwycony !

FAQ – Pobierz  pytania i odpowiedzi – są to zebrane odpowiedzi na pytania zdane przez zainteresowanych RCI Inwestorów.

Jesli chcesz zainwestować środki wypełnij formularz zgłoszenia na górze strony (oddzwonimy): http://www.rc-investments.pl/

Jeśli chcesz mieć dostęp do informacji z RCI zapisz się do Klubu Inwestorów: http://bit.ly/xr5cZt

Jeśli chcesz otrzymywać podobne treści oraz Informację: Jak nie płacić ZUS i zmniejszyć podatki wpisz swój mail i imię:

E-mail: Imię:
Zgadzam się z Polityką Prywatności

Witaj, nazywam się Paweł Kurnik i jestem degustatorem życia. Każdy dzień jest dla mnie wyzwaniem i szansą na jeszcze lepsze jutro.


Skomentuj na Facebooku:

Dodaj komentarz

Newsletter

„Już za chwilę poznasz podstawy prawne i możliwości, które umożliwiaja legalne wyrejestrowanie się z ZUS-u, o których większość właścicieli nie ma pojęcia...”

...aby natychmiast otrzymać materiały wpisz się na listę.

W ciągu kilku chwil na mail otrzymasz wszelkie potrzebne informacje prawne i linki. Obniżysz bardzo łatwo składki ZUS i podatki w skuteczny i bezpieczny sposób.

Zapisało się 12715+ osób!

E-mail:
Imię:
Zgadzam się z Polityką Prywatności

O Mnie

Witaj, nazywam się Paweł Kurnik i jestem degustatorem życia. Każdy dzień jest dla mnie wyzwaniem i szansą na jeszcze lepsze jutro. Czytaj Więcej »

Polub nas na Facebooku

Projekty

Sigma Partner
Dezi.pl
Przelewy zagraniczne
Energy Invest Group
Miasto szkoleń

Najnowsze Wpisy

Liberalna gospodarka Socjalna licytacja czy jednak szansa liberalnego programu?

Jaki jest najlepszy sposób, by pójść drogą Argentyny, Grecji czy Wenezueli? Proste!- wystarczy ...