Szukasz czegoś?

Możemy nie dożyć emerytury!

Autor:
1232683806_438d58f395_o

Przeciętny Polak przez całe swoje życie zawodowe odkłada na emeryturę. Tak na dobrą sprawę to nie ma zbytnio wyboru. Co gorsze, większość z nas nigdy nie zobaczy tych odłożonych pieniędzy. Dlaczego? Najprawdopodobniej nie dożyjemy emerytury albo będziemy ją pobierać przez bardzo krótki okres. Na domiar złego, odkładanych przez nas pieniędzy nie dostaną też nasze dzieci.

Skąd takie wnioski?

Otóż Polska przoduje w rankingu krajów, w którym mężczyźni umierają przedwcześnie. Nawet Komisja Europejska, bije na alarm zauważywszy, iż Polacy żyją o blisko 10 lat krócej niż Polki. Ale to nie koniec złych wiadomości! Aż 40% zgonów mężczyzn następuje zanim osiągną 64 rok życia! Czyli za życia na Ziemi nie zaznają uroków emerytury.

Po wysłuchaniu expose premiera Donalda Tuska, który chce zrównać wiek emerytalny kobiet i mężczyzn do 67 lat, oburzenie ludzi rośnie.  Nic dziwnego, bo według danych Głównego Urzędu Statystycznego, Polak żyje przeciętnie zaledwie 71 lat, więc z uroków emerytury na nowych zasadach skorzysta zaledwie przez 4 lata. Oczywiście o ile w ogóle dożyje takiego wieku.

Źródło: na podstawie artykułu ze strony: www.fakt.pl

Jeśli chcesz otrzymywać podobne treści oraz Informację: Jak nie płacić ZUS i zmniejszyć podatki wpisz swój mail i imię:

E-mail: Imię:
Zgadzam się z Polityką Prywatności

Skomentuj na Facebooku:

Dodaj komentarz

Newsletter

„Już za chwilę poznasz podstawy prawne i możliwości, które umożliwiaja legalne wyrejestrowanie się z ZUS-u, o których większość właścicieli nie ma pojęcia...”

...aby natychmiast otrzymać materiały wpisz się na listę.

W ciągu kilku chwil na mail otrzymasz wszelkie potrzebne informacje prawne i linki. Obniżysz bardzo łatwo składki ZUS i podatki w skuteczny i bezpieczny sposób.

Zapisało się 12715+ osób!

E-mail:
Imię:
Zgadzam się z Polityką Prywatności

O Mnie

Witaj, nazywam się Paweł Kurnik i jestem degustatorem życia. Każdy dzień jest dla mnie wyzwaniem i szansą na jeszcze lepsze jutro. Czytaj Więcej »

Polub nas na Facebooku

Projekty

Sigma Partner
Dezi.pl
Przelewy zagraniczne
Energy Invest Group
Miasto szkoleń

Najnowsze Wpisy

Liberalna gospodarka Socjalna licytacja czy jednak szansa liberalnego programu?

Jaki jest najlepszy sposób, by pójść drogą Argentyny, Grecji czy Wenezueli? Proste!- wystarczy ...