Szukasz czegoś?

Konferencja na której odpowiem na każde pytanie!

Autor:
3903082164_2b4bb3fbff_o

 Możesz zadać dowolne pytanie jakie masz w związku z Nową Ofertą. Odpowiem na nie na najbliższej konferencji (01.03.2012, o godz. 20.00)

Link do Konferencji (czwartek) http://live.meetcheap.com/conference,68523013

Poza nielicznymi wyjątkami tak naprawdę nikt nie chce płacić ZUS . Pomimo iż ogólnie wiadomo ze podatki jednak trzeba płacić, to każdy chce płacić je jak najniższe.

Dobra wiadomość:   W związku z rychłym otworzeniem możliwości rejestracji dla nowych przedsiębiorców, postanowiłem przygotować w ramach promocji drugą konferencję on-line. (która odbędzie się 01.03.2012, o godz. 19.00). By pozostać w kontakcie zapisz się na newsletter.

Wiem, że nurtują Cie różne myśli, wątpliwości i pytania związane z Ofertą… Każdego nurtują… Najczęściej Przedsiębiorcy pytają o: emeryturę, opiekę medyczną, sprawy pracownicze, koszty optymalizacji, procedury, współpracę, bezpieczeństwo rozwiazań, itd.To tylko niektóre tematy, jednak zanim samemu zadasz mi własne, konkretne pytanie TUTAJ

Zapoznaj się z poprzednią konferencją (niech będzie zapalnikiem) wówczas łatwiej Ci będzie owo pytanie sformułować.  Link do nagrania z poprzedniej konferencji: http://www.pawelkurnik.pl/poczekalnia/video-konferencje

Nowa Oferta zbliża się wielkimi krokami i nie ma czasu na wątpliwości i niepewność.  Nie będę jednak odpowiadał na pytania ogólne typu: Co z opieką medyczna? albo O co chodzi w tej ofercie? W miarę możliwości będę starał się jednak każdy temat rozwinąć.

Przez całą konferencję będę odpowiadał na najciekawsze i najczęściej powtarzające się pytania zadane w krótkiej ankiecie

Przyjdź  na konferencję 01.03.2012 (czwartek godz 20:00)

Jeśli chcesz otrzymywać podobne treści oraz Informację: Jak nie płacić ZUS i zmniejszyć podatki wpisz swój mail i imię:

E-mail: Imię:
Zgadzam się z Polityką Prywatności

Witaj, nazywam się Paweł Kurnik i jestem degustatorem życia. Każdy dzień jest dla mnie wyzwaniem i szansą na jeszcze lepsze jutro.


Skomentuj na Facebooku:

Feedback

4
 • Ewa Konieczna

  Chciała bym wiedziec , konkretnie jak odbywa sie u Pana zatrudnienie w UK co Pan załatwia , jakie dokumenty trzeba dostarczyć?

 • Paweł

  Mam nadzieję, że na drugiej konferencji będzie więcej konkretów. Pierwsza była dla mnie osobiście dużym rozczarowaniem, które można określić w skrócie jako „lanie wody”.

  Jestem zwolennikiem działalności Pana Pawła Kurnika, ale jestem również człowiekiem konkretów (osobowość analityczna :)) więc prosiłbym o fakty tym razem.

  Udanej konferencji, a przede wszystkim udanej – już legendarnej – Nowej Oferty!

  • Paweł Kurnik

   Już niedługo, proszę o cierpliwość w kwietniu będę informował mam nadzieję już o konkretach. :-)

Dodaj komentarz

Jak nie dać się okradać i zadbać o przyszłość?

Gdzie wysłać Ebooka?

O Mnie

Witaj, nazywam się Paweł Kurnik i jestem degustatorem życia. Każdy dzień jest dla mnie wyzwaniem i szansą na jeszcze lepsze jutro. Czytaj Więcej »

Polub nas na Facebooku

Projekty

Sigma Partner
Dezi.pl
Przelewy zagraniczne
Energy Invest Group
Miasto szkoleń

Najnowsze Wpisy

Liberalna gospodarka Socjalna licytacja czy jednak szansa liberalnego programu?

Jaki jest najlepszy sposób, by pójść drogą Argentyny, Grecji czy Wenezueli? Proste!- wystarczy ...