Szukasz czegoś?

Konferencja na której odpowiem na każde pytanie!

Autor:
3903082164_2b4bb3fbff_o

 Możesz zadać dowolne pytanie jakie masz w związku z Nową Ofertą. Odpowiem na nie na najbliższej konferencji (01.03.2012, o godz. 20.00)

Link do Konferencji (czwartek) http://live.meetcheap.com/conference,68523013

Poza nielicznymi wyjątkami tak naprawdę nikt nie chce płacić ZUS . Pomimo iż ogólnie wiadomo ze podatki jednak trzeba płacić, to każdy chce płacić je jak najniższe.

Dobra wiadomość:   W związku z rychłym otworzeniem możliwości rejestracji dla nowych przedsiębiorców, postanowiłem przygotować w ramach promocji drugą konferencję on-line. (która odbędzie się 01.03.2012, o godz. 19.00). By pozostać w kontakcie zapisz się na newsletter.

Wiem, że nurtują Cie różne myśli, wątpliwości i pytania związane z Ofertą… Każdego nurtują… Najczęściej Przedsiębiorcy pytają o: emeryturę, opiekę medyczną, sprawy pracownicze, koszty optymalizacji, procedury, współpracę, bezpieczeństwo rozwiazań, itd.To tylko niektóre tematy, jednak zanim samemu zadasz mi własne, konkretne pytanie TUTAJ

Zapoznaj się z poprzednią konferencją (niech będzie zapalnikiem) wówczas łatwiej Ci będzie owo pytanie sformułować.  Link do nagrania z poprzedniej konferencji: http://www.pawelkurnik.pl/poczekalnia/video-konferencje

Nowa Oferta zbliża się wielkimi krokami i nie ma czasu na wątpliwości i niepewność.  Nie będę jednak odpowiadał na pytania ogólne typu: Co z opieką medyczna? albo O co chodzi w tej ofercie? W miarę możliwości będę starał się jednak każdy temat rozwinąć.

Przez całą konferencję będę odpowiadał na najciekawsze i najczęściej powtarzające się pytania zadane w krótkiej ankiecie

Przyjdź  na konferencję 01.03.2012 (czwartek godz 20:00)

Jeśli chcesz otrzymywać podobne treści oraz Informację: Jak nie płacić ZUS i zmniejszyć podatki wpisz swój mail i imię:

E-mail: Imię:
Zgadzam się z Polityką Prywatności

Witaj, nazywam się Paweł Kurnik i jestem degustatorem życia. Każdy dzień jest dla mnie wyzwaniem i szansą na jeszcze lepsze jutro.


Skomentuj na Facebooku:

Feedback

4
 • Ewa Konieczna

  Chciała bym wiedziec , konkretnie jak odbywa sie u Pana zatrudnienie w UK co Pan załatwia , jakie dokumenty trzeba dostarczyć?

 • Paweł

  Mam nadzieję, że na drugiej konferencji będzie więcej konkretów. Pierwsza była dla mnie osobiście dużym rozczarowaniem, które można określić w skrócie jako „lanie wody”.

  Jestem zwolennikiem działalności Pana Pawła Kurnika, ale jestem również człowiekiem konkretów (osobowość analityczna :)) więc prosiłbym o fakty tym razem.

  Udanej konferencji, a przede wszystkim udanej – już legendarnej – Nowej Oferty!

  • Paweł Kurnik

   Już niedługo, proszę o cierpliwość w kwietniu będę informował mam nadzieję już o konkretach. :-)

Dodaj komentarz

Newsletter

„Już za chwilę poznasz podstawy prawne i możliwości, które umożliwiaja legalne wyrejestrowanie się z ZUS-u, o których większość właścicieli nie ma pojęcia...”

...aby natychmiast otrzymać materiały wpisz się na listę.

W ciągu kilku chwil na mail otrzymasz wszelkie potrzebne informacje prawne i linki. Obniżysz bardzo łatwo składki ZUS i podatki w skuteczny i bezpieczny sposób.

Zapisało się 12715+ osób!

E-mail:
Imię:
Zgadzam się z Polityką Prywatności

O Mnie

Witaj, nazywam się Paweł Kurnik i jestem degustatorem życia. Każdy dzień jest dla mnie wyzwaniem i szansą na jeszcze lepsze jutro. Czytaj Więcej »

Polub nas na Facebooku

Projekty

Sigma Partner
Dezi.pl
Przelewy zagraniczne
Energy Invest Group
Miasto szkoleń

Najnowsze Wpisy

Zrzut ekranu 2018-05-28 o 09.14.06 Sklep internetowy jako dodatkowy etat – czy to się opłaca?

Jeszcze niedawno Polacy podchodzili z rezerwą do zakupów w sieci. Mimo że nadal gros rynku należ...