Szukasz czegoś?

Polub nas na Facebooku!

Autor:
likefb

Czy chcesz być na bieżąco z informacjami dotyczącymi optymalizacji kosztów swojej firmy? Czy interesujesz się tym, co się dzieje z Twoimi pieniędzmi w ZUS i OFE? A może masz ochotę  pośmiać się z szarej rzeczywistości polskiego przedsiębiorcy? Polub nas na Facebooku i poleć znajomemu!

Mamy już ponad 4,600 fanów na Facebooku i ta liczba cały czas rośnie! Polub do nas bo codziennie dostarczamy Wam albo dawkę informacji z naszym drobnym komentarzem, albo dawkę dobrego humoru. Wszystko wokół tego, jak to nasze państwo traktuje małych i średnich przedsiębiorców jak dojne krowy, z których ściąga kasę zawsze wtedy, kiedy brakuje w budżecie.

Nie musisz śledzić wszystkie portale internetowe żeby wiedzieć, co ważnego się dzieje w kraju, czy są jakieś zmiany podatkowo-składkowe, gdzie tym razem rząd i ZUS utopili Twoje ciężko zarobione pieniądze. Każdego dnia, na naszym Facebookowym fanpagu zamieszczamy te informacje dla Ciebie. Kilka zdań, czasem link do artykułu, ciekawe zdjęcie. W szybki i prosty sposób możesz być na bieżąco – wystarczą 2 minuty żeby sprawdzić nasz profil i zobaczyć, co ciekawego zamieściliśmy tym razem.

Ale suche informacje to nie jedyne posty, które pojawiają się na Facebooku. W związku z tym, że FB ma dostarczać przyjemność oraz zabawę i zagląda się tam w celu poprawienia sobie humoru, oderwania się od pracy, zamieszczamy sporo dowcipów i cytatów, śmiesznych zdjęć i parodii. Zobacz przykłady poniżej i sprawdź więcej na naszym Facebooku.

 

ZUS draw

emerytura1

Zatem polub nas na Facebooku i poleć znajomemu!

Zbudujmy razem społeczność, która jest świadoma, co się wokół niej dzieje.

Śmiejmy się z tej szarej, ponurej rzeczywistości i losu polskiego przedsiębiorcy.

 

 

Jeśli chcesz otrzymywać podobne treści oraz Informację: Jak nie płacić ZUS i zmniejszyć podatki wpisz swój mail i imię:

E-mail: Imię:
Zgadzam się z Polityką Prywatności

Skomentuj na Facebooku:

Feedback

2

Dodaj komentarz

Newsletter

„Już za chwilę poznasz podstawy prawne i możliwości, które umożliwiaja legalne wyrejestrowanie się z ZUS-u, o których większość właścicieli nie ma pojęcia...”

...aby natychmiast otrzymać materiały wpisz się na listę.

W ciągu kilku chwil na mail otrzymasz wszelkie potrzebne informacje prawne i linki. Obniżysz bardzo łatwo składki ZUS i podatki w skuteczny i bezpieczny sposób.

Zapisało się 12715+ osób!

E-mail:
Imię:
Zgadzam się z Polityką Prywatności

O Mnie

Witaj, nazywam się Paweł Kurnik i jestem degustatorem życia. Każdy dzień jest dla mnie wyzwaniem i szansą na jeszcze lepsze jutro. Czytaj Więcej »

Polub nas na Facebooku

Projekty

Sigma Partner
Dezi.pl
Przelewy zagraniczne
Energy Invest Group
Miasto szkoleń

Najnowsze Wpisy

Zrzut ekranu 2018-05-28 o 09.14.06 Sklep internetowy jako dodatkowy etat – czy to się opłaca?

Jeszcze niedawno Polacy podchodzili z rezerwą do zakupów w sieci. Mimo że nadal gros rynku należ...