Szukasz czegoś?

Wysokie zyski ( obecnie 141% w rok!) z gwarancją zabezpieczenia kapitału przed jego utratą.

Autor:
reccomended

Witam Cię serdecznie czytelniku. Chciałbym w tym wpisie opowiedzieć Ci o jednym z przedsięwzięć, w którym biorę udział, a które niebawem rozpocznie swoją działalność Internetową.

Spotkałem się kiedyś z określeniem, że prawdziwą zamożność budujemy, gdy pieniądz zaczyna pracować na nas, a nie my na pieniądz. Jeśli chodzi o finansowy aspekt życia, istotne powinno być zarabianie, oszczędzanie, ale również inwestowanie. Tak jak zostało napisane w temacie tego wpisu, możemy Ci zaproponować bardzo ciekawy temat, o wiele bardziej ciekawy niż oferty rynkowe (np. banków czy prawie wszystkich funduszy). Poświęć proszę 5-10 minut swojego czasu, bo to co za chwilę przeczytasz, może być dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

Zachęcam Cię do obejrzenia poniżej video, oraz przeczytania całego artykułu:

Jeśli myślisz o inwestycji z RCI,  wypełnij  ankietę i zaczekaj aż odezwiemy się do Ciebie: WYPEŁNIJ ANKIETĘ

 W tym wpisie odpowiem na następujące pytania

 • Kim jesteśmy
 • Czym jest RCI ( RC-Investments. czyli Rekomendowane Inwestycje Kapitałowe)
 • Skąd się wzięło
 • Czy RCI jest dla mnie?
 • Jakie korzyści otrzymam
 • Jak zacząć

Kim jesteśmy ?

Na samym początku chcemy byś wiedział kim nie jesteśmy. Otóż nie jesteśmy instytucją non profit. W zamian za informację niewielka część z wypracowanych zysków (przez fundusze hedgingowe i Traderów na międzynarodowych rynkach) zasili nasze konto. Jesteśmy więc zainteresowani byś miał jak największe dochody z powierzonych środków (w ramach produktu RCI ). To uczciwe.
Jesteśmy inwestorami tak jak Ty i sami szukaliśmy przez długi czas najlepszych rozwiązań.
A teraz  od razu na początek kubeł zimnej wody: nie ma idealnych produktów, nie ma cudów i nie ma wysokich zysków bez ryzyka. Ale to pewnie już słyszałeś lub wiesz z własnego doświadczenia.
To było parę słów w kwestii wstepu.
Tego nie musisz czytać:
Doświadczenie w każdej dziedzinie bierze się z pola walki, nie ma innej możliwości.. Obojętnie czy to w życiu, wojsku, czy na parkiecie. Nie ma dobrego inwestora, który wcześniej już nie stracił ( ale zawsze w walce z rynkiem) swoich pieniędzy. Istotne jest jednak, że nie koniecznie inwestor z doświadczeniami, który stracił swoje ciężko zarobione pieniądze może być dobrym doradcą. Być może właśnie kiedy doradza innym w tym samym czasie traci systematycznie nadal … .
Często słyszałem na parkiecie lub w klubie gdzie można spotkać biznesmanów różnej maści jak jeden czy drugi chwalił się swoim genialnym dealem: zakupem akcji lub ile to on już nie zarobił na złocie, na dolarach czy na dobrej informacji. Chęć zdobycia uznania i bycia ważnym wśród znajomych sprawia, że opowiadamy bajeczki lub półprawdy innym. …trudno się chwalić porażkami i stratami prawda? … stratami czasem całych majątków. Hmmm …jesteśmy tylko ludźmi którzy tylko chcą dobrze zarobić i godnie żyć.
Co  pcha ludzi do kolejnych inwestycji? (pomimo że tracą systematycznie). Co powoduje że chcą wierzyć w sukces i kolejna wygraną , kolejny superdeal choć od lat ich rachunek kurczy się a ich inwestowanie bardziej przypomina równie pochyłą niż kulę śniegową, która tocząc się z inwestycji na inwestycje powinna robić się coraz większa ?… więc co ich pcha  do kolejnych inwestycji?
To ślepa wiara, w złoty strzał i w swoje umiejętności, to bardziej chęć kolejnego wygrania ( celnego strzału) i przeżycia chwilowej euforii… i to ich kręci dając pożywkę dla podbudowania własnego ego…  W większości przypadków to hazard, który nie ma wiele wspólnego z planem inwestycyjnym na przyszłość i systematyką w osiaganiu założonego celu inwestycyjnego to bardziej gra.
Tak naprawdę Ci którzy systematycznie zarabiają będąc graczami stanowią zaledwie kilka procent i jestr to może jeden inwestor na 100 lub mniej…
Jako Inwestorzy z doświadczeniami przeszliśmy już swoje i trochę zdążyliśmy się spocić, mieliśmy również spektakularne wyniki jak np. 609 % w 14 dni ( by uwiarygodnić swoje słowa, TUTAJ udostępniam potwierdzenia z konta. Za to Sergii ( dyrektor działu inwestycji) przedstawi póki co swoje aktualne osiągnięcia TUTAJ.

Czym jest RCI?

Z różnymi ofertami na rynku mieliśmy do czynienia ale najbardziej nas interesowało systematyczne zarabianie z dużym zyskiem ( najlepiej na cudzych pieniądzach ) i najlepiej jakbyśmy mieli możliwość gwarancji, że nasz zainwestowany kapitał  będzie bezpieczny lub że zawsze będziemy mieć gwarancję odrobienia straty jeśli takowa się pojawi. A z pewnością wcześniej czy później się pojawi tzw. zwała, tąpnięcie czy po prostu chwilowa strata ( jak zwał tak zwał) i na takie okoliczności trzeba być przygotowanym jako inwestor, który ma swój cel i chce osiągać systematycznie rok do roku stabilne duże zyski :-)
Zauważyliśmy ze niektóre produkty na rynku mają interesujące, wspomniane przez nas powyżej cechy… ale żaden z nich nie posiada wszystkich cech naraz. Jak ma dużą stopę zwrotu to powiązany jest z dużym ryzykiem a co za tym idzie możliwą stratą, jak jest bezpieczny to możliwy jest tylko maly zysk roczny, i w dodatku nikt nie chciał nam dać pieniędzy na prostych zasadach byśmy mogli nimi obracać.

Jakie korzyści otrzymam?

Powiedz  czy produkt finansowy posiadający takie cechy jak poniżej,  nie byłby fantastyczny ?  
 1. My uznaliśmy że tak. bez ryzyka akcji, z zabezpieczeniem przed utratą kapitału.
 2. Inwestujesz w dowolnym momencie i w dowolnym momencie wypłacasz pieniądze bez utraty zysku.
 3. Pieniądze pracują dla Ciebie od pierwszego momentu do ostatniego.
 4. Śledzisz codziennie wyniki za pomocą codziennych relacji online.
 5. 160% kapitału własnego w obrocie ( pożyczka na dowolne konto pod zastaw zakupionych instrumentów w wys 5%/rok).
 6. Średni dochód miesięczny* 7,63%.

Skąd się wzięło RCI?

Szukaliśmy bezpieczeństwa i dużych zysków. Od dwóch lat Inwestujemy w pewien określony prosty sposób. Stworzyliśmy system który charakteryzują powyższe cechy. Zarabiamy w ten sposób już od dawna. Sprawdziliśmy projekt na własnych pieniądzach.
Przyszedł dzień w którym doszliśmy do wniosku że chcemy opowiedzieć więcej o tym co robimy i chcemy zainteresować jak najwięcej ludzi w kilku krajach Europy i Azji. Skorzystało już z naszego olecenia kilkadziesiąt osób i już niebawem będą udostępnione ich opinie. Chcemy by produkt trafił do większej liczby zainteresowanych.
 Nasza rekomentacja nie jest reklamowana w TV ani w bankach czy poprzez brokerów. Nasza wiedza jest niedostępna publicznie i można z niej skorzystać tylko dzięki rekomendacji.

Czy RCI jest dla mnie?

Teraz jest najlepszy czas by podzielić się z Tobą tym co udało nam się odkryć i zbudować!
Jesteśmy w trakcie tworzenia serwisu (portalu) dla osób które są na tyle odważne by skorzystać razem z nami z okazji jaką daje możliwość powierzenia środków jednym z najlepszych specjalistów na świecie.
Chcemy przedstawić Ci produkt, którym każdy może się posługiwać by osiągać ponadprzeciętne zyski… każdy,  niezależnie od wiedzy na temat inwestowania i znajomości rynku. Z RCI nie będziesz specjalnie potrzebował doradcy.  Twoje zadanie będzie polegało na:
wypełnieniu i podpisaniu oraz przesłaniu dokumentów i umów,
 następnie przelaniu środków na swoje nowo założone konta i
cykliczny wybór a raczej dobór najlepszych traderów według własnego uznania i planu. To systematyczny cykl  gdyż po osiągnięciu planowanego celu np. 7% rachunek zostaje zamknięty a pieniądze z zyskiem wracają (w ramach jednej platformy) na Twoje konto (nieraz już po kilku dniach).
Teraz dalej reiwestujesz zarobione pieniądze poprzez ponowny dobór tradera , lub kilku traderów na różnych rachunkach, lub wypłacasz zyski albo całość kapitału on line na swoje dowolne konto.

Jak zacząć bezpiecznie?

Już niebawem zautomatyzujemy poprzez filmy instruktażowe i kopie przykładów w plikach pdf i jpg całą rejestrację. Będziesz mógł wówczas samemu poznać szczegóły, samemu łatwo przejdziesz przez system rejestracji i wypełnisz odpowiednio i poprawnie dokumenty.
Ważne:
Tymczasem jeśli myślisz na przyszłość o inwestycji z RCI, lub posiadasz wolne środki i chcesz już teraz zainwestować pewną sumę wypełnij poniższą ankietę i zaczekaj aż odezwiemy się do Ciebie.
Zorganizujemy specjalnie dla Ciebie spotkanie i omówimy najważniejsze kwestie.
POPROWADZIMY CIĘ ZA RĘKE BEZPIECZNIE I PUNKT PO PUNKCIE.

WYPEŁNIJ ANKIETĘ

 

Jeśli chcesz otrzymywać podobne treści oraz Informację: Jak nie płacić ZUS i zmniejszyć podatki wpisz swój mail i imię:

E-mail: Imię:
Zgadzam się z Polityką Prywatności

Witaj, nazywam się Paweł Kurnik i jestem degustatorem życia. Każdy dzień jest dla mnie wyzwaniem i szansą na jeszcze lepsze jutro.


Skomentuj na Facebooku:

Feedback

2
 • Piotr

  Witam ciekawe wideo dotyczące inwestowania na codzień współpracuje ze spółka Arum.SA nasz produkt to średniorocznie 17,5% są lata gdzie mozna zaorobic 60% a sa że 7% niewiem skąd u was sie biorą takie zyski prosze o więcej info na ten temat jak sie zarabia na produkcie a jak na poleceniu i ważne czy niejest to piramida finansowa i ma postawę prana aby działac w Polsce
  pozdrawiam Piotr Kruszewski

  • Paweł Kurnik

   Po pierwsze produkt RCI to produkt składany (a raczej łączony), wykorzystuje rozwiązania które do niedawna były dostępne tylko dla nielicznych bogatych (zaawansowanych inwestorów). Możemy być naprawdę dumni, że proponujemy rozwiązania finansowe, takie jak dźwignia finansowa (kredyt inwestycyjny oproc. około 5% rocznie) co daje do obrotu 160% zainwestowanych środków. Handel (nieraz kilkudniowy ale średnio to 7-8 dni roboczych) przez dobraną grupę Trederów na rachunkach TMA daje od 2,5% do 3,5%. Proszę zwrócić uwagę że ten zysk wypracowany jest na extra prawie darmowych 60% dodanych aktywach. Pieniądze wracają na konta po każdym zamknięciu rachunków czyli średnio 2-3 razy w miesiącu (lub więcej w zależności na ilu rachunkach mamy rozłożone aktywa które rotują w zależności od naszych dyspozycji i wyboru Trederów (dywersyfikacja). Każdy z nich ma olbrzymie doświadczenie i jego własny udział finansowy w rachunku TMA wynosi 20%) Są pewne cechy charakterystyczne dla piramid finansowych, chociażby fakt zarządzania aktywami w obrębie jednej firmy. W produksie RCI mamy do czynienia z różnymi firmami (o całkiem różnych sposobach inwestycyjnych i handlem aktywami) z dwóch różnych kontynentów nie zależnych od siebie. Inwestor ma codzienny wgląd w wyniki transakcji. I co jeszcze bardziej istotne INWESTOR MA DOSTĘP TAK DO ZYSKÓW, JAK I DO PIĘNEDZY ZAINWESTOWANYCH w dogodnym dla siebie momencie.
   Więcej informacji już wkrótce dla osób zapisanych na listę mailingową RCI. http://rc-investments.pl/zapis/

Dodaj komentarz

Jak nie dać się okradać i zadbać o przyszłość?

Gdzie wysłać Ebooka?

O Mnie

Witaj, nazywam się Paweł Kurnik i jestem degustatorem życia. Każdy dzień jest dla mnie wyzwaniem i szansą na jeszcze lepsze jutro. Czytaj Więcej »

Polub nas na Facebooku

Projekty

Sigma Partner
Dezi.pl
Przelewy zagraniczne
Energy Invest Group
Miasto szkoleń

Najnowsze Wpisy

Liberalna gospodarka Socjalna licytacja czy jednak szansa liberalnego programu?

Jaki jest najlepszy sposób, by pójść drogą Argentyny, Grecji czy Wenezueli? Proste!- wystarczy ...