Szukasz czegoś?

Projekty

Autor:

Księgowość SigmaPARTNER w Polsce i angielska TaxPACK dla spółek Ltd.

Obsługa księgowa w Polsce SigmaPARTNER raz  TaxPACK (www.taxpack.co.uk) dla spółek w UK i przekształcanie jednoosobowych działalności w Sp. z o.o by nie płacić ZUS i oszczędzać na podatkach.

Czytaj więcej  
 
 

Platforma szkoleń INTELLIGENCE

ZBIERAJ PUNKTY I WYMIENIAJ NA USŁUGI W KSIĘGOWOŚCI SIGMAPARTNER.

Platforma e-lerningowa dla Klientów naszego biura księgowego. Pomagamy przedsiębiorcom w rozwoju ich firm i oferujemy istotną wiedzę w zakresie prowadzenia działalności Klienta i współpracy. Platforma umożliwia zdobycie zniżek za obsługę księgową.

Czytaj więcej  
 
 

Plus Token

Plus Token to aplikacja dająca do dyspozycji użytkownikom wirtualny portfel pozwalający przechowywać kryptowaluty. Twoje krypto może generować zyski poprzez arbitraż handlowy podłączonego bota. Wszyscy użytkownicy plusToken otrzymują 50% premii od opłat transakcyjnych, które wypromują.

Czytaj więcej

 
 
 

Facebook: Optymalizujemy Koszty Firm

Z nami zoptymalizujesz koszty Swojej firmy i bezboleśnie zaoszczędzisz dodatkowe pieniądze. Advice & Consulting DEZI Ltd. stworzyła najprawdopodobniej najbardziej kompetentną organizację zrzeszając Przedsiębiorców i Handlowców pod hasłem Optymalizacja kosztów biznesowych.

Czytaj więcej  
 
 

Optymalizacja Kosztów Firmy

Obsługa ksiegowa w Polsce SIGMAPARTNER.PL i w Anglii  DEZI.PL  Zakładanie spółek w UK i przekształcanie jednoosobowych działalności w Sp. z o.o by nie płacić ZUS i oszczędzać na podatkach.

Czytaj więcej  
 
 

Chcesz wiedzieć więcej? – skontaktuj się:  poczta@pawelkurnik.pl

Jak nie dać się okradać i zadbać o przyszłość?

Gdzie wysłać Ebooka?

O Mnie

Witaj, nazywam się Paweł Kurnik i jestem degustatorem życia. Każdy dzień jest dla mnie wyzwaniem i szansą na jeszcze lepsze jutro. Czytaj Więcej »

Polub nas na Facebooku

Projekty

Sigma Partner
Dezi.pl
Przelewy zagraniczne
Energy Invest Group
Miasto szkoleń

Najnowsze Wpisy

Dlaczego nadchodzi hossa na rynku kryptowalut?

  Dlaczego nadchodzi hossa na rynku kryptowalut? Zbliża się kryzys ekonomiczny – te głosy ...

Archiwum