Szukasz czegoś?

10% miesięcznie bez blokady kapitału. Plustoken to hit 2019 roku!

Autor:

Witaj ponownie zapraszam Cię teraz do prezentacji biznesu który dopiero raczkuje a który będzie hitem w 2019 r również w Polsce.

Dzięki Plus Token już miliony osób na całym świecie zarabia miedzy 6 a 18 % miesięcznie od zdeponowanych kwot w krypto na swoim własnym portfelu. Dostają pieniądze codziennie i wychodzi to średnio 10% miesięcznie …czyli każdego dnia otrzymują część dochodów z arbitrażu. Ty też możesz !

Nie jestem doradcą inwestycyjnym i każdą decyzję o jakiejkolwiek inwestycji musisz podjąć samodzielnie.

Czy się stoi czy się leży …. Stało sie prawdą!

Obejrzyj dokładnie całą prezentację już teraz:

LINK do PREZENTACJI

Na początek trzeba wiedzieć co to jest ARBITRAŻ?

Arbitraż – Jest to zakup dobra lub aktywa na rynku, na którym jego cena jest względnie niższa w celu jednoczesnej odsprzedaży tego dobra lub aktywa na innym rynku, na którym jego cena jest względnie wyższa. Realizacja takiej transakcji odbywa się bez ponoszenia ryzyka. Istotą arbitrażu jest zauważenie różnicy cen tego samego produktu na różnych rynkach lub na tym samym rynku. W przypadku, gdy owa różnica jest większa od kosztów transakcyjnych, inwestor, kupując produkt na rynku tańszym, a sprzedając na droższym, osiąga zysk. Arbitraż prowadzi do ograniczenia różnicy cen tego samego dobra lub aktywa na różnych rynkach do wysokości marży zależnej od wielkości kosztów transakcyjnych, podnosząc tym samym efektywność działania rynków.

W bankowości jest to wykup papierów wartościowych na rynkach, na których notowania danych walorów są korzystne, w celu ich odsprzedaży z zyskiem na innych rynkach. W matematyce finansowej arbitraż to strategia kupna lub sprzedaży papierów wartościowych, walut, towarów lub finansowych instrumentów pochodnych, w której istnieje dodatnie prawdopodobieństwo zysku bez ryzyka poniesienia strat.

Czym jest ten AI DOG?

PlusToken to robot sztucznej inteligencji, AI-Dog, opracowany został przez zespół techniczny Samsunga. Służy do śledzenia i przechwytywania dużych danych i wydajnej analizy rynkowej najważniejszych platform transakcyjnych w czasie rzeczywistym oraz prowadzenia inteligentnego handlu arbitrażowego w czasie rzeczywistym. Użytkownicy mogą przeglądać strumień transakcji w czasie rzeczywistym

Czym jest ten PLUS TOKEN?

To jest taka wielka Platforma, że tak powiem wszystko w jednym:

  • przede wszystkim możemy na niej trzymać osiem głównych krypto walut …czyli po pierwsze jest to zdecentralizowany portfel na kryptowaluty.
  • jest arbitraż o którym pisałem powyżej
  • jest mobilna forma płatności między portfelami
  • jest wbudowana zdecentralizowana giełda
  • są płatności między sklepami

Obejrzyj dokładnie całą prezentację już teraz:

LINK do PREZENTACJI

W październiku Plus Token został przedstawiony na światowym Forum inwestycyjnym narodów zjednoczonych w Genewie w Szwajcarii gdzie przedstawił technologię Blockchain Plus Tokena i omówił to w jaki sposób mogą one zrewolucjonizować świat gospodarczy i finansowy. To co bardzo ważne – że jest to wydarzenie wielkiej rangi. Na światowym Forum inwestycyjne przyjeżdżają prezydenci przeróżnych krajów to dla przykładu na tym konkretnym byli prezydenci Armeni, Czarnogóry byli ministrowie z różnych krajów byli też właściciele wielkich marek takich jak Nestle Siemens Aviva czy ING Grup.

Tylko 50 000 $ na koncie

Maksymalnie możemy mieć w Plus Tokenie 50 000 $ na koncie. Zostało wprowadzone ograniczenia ponieważ ludzie zaczęli traktować jako świetną inwestycję. Pojawiły się grube ryby które zaczęły wplacac bardzo duże pieniądze natomiast firmie chodzi o to aby przyciągnąć jak najwiecej inwestorów do giełdy. I o tym będę mówił za chwile. Oczywiście w każdej chwili możesz wyłączyć IA DOGA i wycofać swoje krypto waluty z portfela.

Moje Przemyślenia

Mamy 0% ryzyka jeżeli chodzi o sposób zarabiania i zarabiamy od pierwszego dnia.  

Inwestycja w waluty niesie jednak ze soba spore ryzyko. A my możemy mówić tylko i wyłącz o prawdopodobieństwie. Kto nie wie że z Bitcoin był za parę centów potem  1000 $ i potem spadł dość mocno? , wahania kursów są bardzo bardzo duże i tylko możemy mówić o prawdopodobienstwie czy pójdzie do góry czy pójdzie do dołu. Niczego nie możesz być pewny i tak naprawdę nikt nie wie co się na tym rynku wydarzy.

Kto będzie trzymał 300 PlusTokenow będzie miał plan wynagrodzeń z giełdy – to całkiem fajna alternatywa! 

Wracając do samego projektu jeżeli chodzi o portfel (aplikację) to ma on super zabezpieczenia…np. możemy ustawić tak, żeby zrealizować transakcję z naszego portfela musi nam system rozpoznać twarz czyli telefon komórkowy skanuje naszą twarz i dopiero jak potwierdzisz że my to my to możemy zrealizować transakcję to jest bardzo zaawansowana technologia.

Przychodzimy do następnego elementu jakim jest Ponzi na pewno dużo osób podejrzewa że jeśli firma daje pieniądze czy to czasem nie jest ponzji (piramida finansowa) czyli czy wypłaty nie są realizowane od wpłat kolejnych osób. Pierwsza sprawa jest taka że jeżeli chodzi o arbitraż to spokojnie 30% miesięcznie jest do zrobienia. Druga rzecz – firma nie daje nam ) nie wypłaca kryptowalut np. Bitcoina tylko wypłaca nam plustkena(PLUS). Jak wiesz stworzenie samej kryptowaluty poza oczywiście pracą i technologią nic nie kosztuje dlatego nadano PLUS tokenowi wartość (rynek sąm poprzez popyt i podaż na giełdzie) i firma nam go rozdaje. Nie otrzymujemy tak naprawdę więcej bitcoina tylko otrzymujemy PLUS tokena, którego możemy następnie zamienić na bitcoina.

Kolejna sprawa to jest łatwość polecania tego portfela by inni mogli zarabiać. Tak naprawdę  tylko pokazujemy ludziom w jaki sposób my zarabiamy dodatkowe 10% miesięcznie i każdy kto zajmował się walutami na pewno z chęcią z tego skorzysta. 

Dla mnie jako osoby która zajmuje się biznesem jest oczywiste że najpierw trzeba samemu korzystać z produktu oby polecać go innym. Oczywiście portfel jest dostępny dla każdego, dla osoby która ma kilka dolarów $ w krypyowalutach również.

Ja ten biznes, (przelewy, informacje, działanie aplikacji ) bardzo dokładnie sprawdziłem wraz z wieloma partnerami. Możesz w każdym momencie wpłacić i wypłacić kasę ze swojego portfela. Możesz się w każdym momencie wymienić na inne czołowe kryptowaluty i następnie przelać na dowolny inny wallet, nie ma żadnego problemu. Wszystko działa tak jak trzeba.

Dodatkowo dołączając do mojego, naszego zespołu masz ode mnie pełne wsparcie. Otrzymasz od naszego zespołu zautomatyzowany lejek sprzedażowy, który będzie za Ciebie sprzedawał. Ja rownież będę w twoim mieniu pracowal dla Ciebie. Wiele lat w swoich firmach w PL i UK zawodowo zajmuje się marketingiem internetowym i prowadzę czasem szkolenia tzw. webinary. Nauczysz sie od naszego wspierającego zespołu jak zarabiać przez internet, otrzymasz od nas szkolenia całkowicie za darmo… dlatego jak najszybciej zrób to i dołącz do naszego zespołu. Zapraszam cię do rejestracji.

Obejrzyj dokładnie całą prezentację już teraz:

LINK do PREZENTACJI

 

Jeśli chcesz otrzymywać podobne treści oraz Informację: Jak nie płacić ZUS i zmniejszyć podatki wpisz swój mail i imię:

E-mail: Imię:
Zgadzam się z Polityką Prywatności

Witaj, nazywam się Paweł Kurnik i jestem degustatorem życia. Każdy dzień jest dla mnie wyzwaniem i szansą na jeszcze lepsze jutro.


Skomentuj na Facebooku:

Dodaj komentarz

Jak nie dać się okradać i zadbać o przyszłość?

Gdzie wysłać Ebooka?

O Mnie

Witaj, nazywam się Paweł Kurnik i jestem degustatorem życia. Każdy dzień jest dla mnie wyzwaniem i szansą na jeszcze lepsze jutro. Czytaj Więcej »

Polub nas na Facebooku

Projekty

Sigma Partner
Dezi.pl
Przelewy zagraniczne
Energy Invest Group
Miasto szkoleń

Najnowsze Wpisy

NASZE OPROGRAMOWANIE WEJDZIE NA RYNEK JESZCZE W TYM ROKU !

Księgowość SigmaPARTNER jeszcze w tym roku wejdzie na rynek międzynarodowy z własnym oprogramow...