Szukasz czegoś?

Opinie O Nas

Autor:

 

Rzetelna firma. Pomocna i profesjonalna obsługa.
Gorąco Polecamy

-Capello Hairdressing Furniture-

Jeśli szukasz fachowej wiedzy i pomocy na temat angielskiej księgowości , polecam Pawła Kurnika i firmę DEZI. Na prywatnym spotkaniu zostałem bardzo dobrze poinformowany o nurtujących mnie kwestiach dotyczących prowadzenia biznesu w UK. Przetestowałem 6 firm , Paweł Kurnik wykazał się największą wiedzą i profesjonalizmem jednocześnie rozsądnym cenowo, gorąco polecam do kontaktu z Advive & Consulting Dezi Ltd

-Marcin Lepianka-

Spotkanie z p. Pawłem Kurnikem 02/12/2015 roku w Gdańsku było rzeczowe i konkretne. Wspólnie dokonaliśmy analizy sytuacji firmy oraz możliwych kierunków jej transformacji. Uzyskanie informacje poszerzyły moją wiedzę a przez to zainspirowały do wprowadzenia zmian w firmie. Zachęcam każdego prowadzącego własną działalność do tego rodzaju spotkań. Czasami trzeba się na chwilę zatrzymać, doradzić i zastanowić, aby tym skuteczniej działać w przyszłości. Biznes to rozmowy.

-Paweł-

Szanowni Państwo,

Paweł Kurnik był jedną z pierwszych osób, którą „przypytywałem” z tematu spółek LTD 2 lata temu. Sprawdzałem też różne inne firmy. Ostatecznie nie zdecydowałem się na to rozwiązanie i wybrałem, tzw. „święty spokój” – czyli standardowa działalność gospodarcza w PL.

Jednak czas płynął nieubłagania i po 2 latach „małego ZUSu” przy chodzi „chwila prawdy”. To spowodowało, że wróciłem to tematu. Przepytałem różne firmy w PL, w UK, porównywałem też ceny. Moim zdaniem Pan Paweł Kurnik ma największą wiedzę i doświadczenie (spośród odpytywanych przeze mnie podmiotów). Dowodem na to są m.in. prezentowane przez niego przykładowe pisma od HMRC oraz ZUSu – wydzieli Państwo coś tego typu na innych serwisach?

To, co unikalne, to również to, że Pan Paweł bierze odpowiedzialność za to o czym mówi – czyli reprezentuje spółkę przez urzędami w UK oraz w PL, podczas gdy inni mówią tak: my zajmujemy się podatkami, ale ZUS to już nie; my księgujemy w UK, a w PL musi Pan sobie sam radzić – itp uniki.

Pozdrawiam

-Andrzej Sawicki-

Witam. Nie współpracuję JESZCZE z firmą pana Pawła, ale miałem przyjemność spotkać się z nim osobiście i porozmawiać o sprawach biznesowych. Od kilku lat śledzę blog Pawła Kurnika, ale również interesowałem się warunkami „optymalizacji” i prowadzenia firmy w Anglii, w kilku innych firmach oferujących tego typu usługi. Jestem człowiekiem z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem biznesowym nie tylko na rynku polskim, ale i za granicą i z całą odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że innej firmy tak rzetelnej, rzeczowej i konkretnej, jak firma „Paweł Kurnik”, na rynku polskim nie znalazłem. Finansowo, o ile się orientuję, też są chyba najbardziej przystępni.
W niedalekiej przyszłości zamierzam skorzystać z tego typu usług księgowych i na pewno będzie to firma Pawła Kurnika.
Pozdrawiam

-Witold Polnik-

Paweł Kurnik to dobry specjalista w swojej dziedzinie. Opracował plan/szkic mojej złożonej działalności która ma funkcjonować w U.K. Dopracował ważne szczegóły w założeniu Sp .z o.o. Firmy handlujące namacalnym towarem muszą nieco inaczej zorganizować się w przeniesieniu biznesu do U.K. a w tym pomoże wam właśnie Paweł .

-Jarosław Rudka-

Grudniowe spotkanie a Panem Pawłem w Katowicach było rzeczowe i twórcze.Ta godzinna, bezpłatna konsultacja poszerzyła moją wiedzę w zakresie Ltd/Sp z oo (chcę zamienić JDG na spółkę Ltd i czekam jeszcze na rozwiązanie dwóch kwestii – nie związanych z p.Pawłem). Uzyskałem gruntowną informację zwrotną. Pan Paweł jest osobą praktyczną, ważącą swoje słowa, asertywną i ostrożną. Duże doświadczenie i kompleksowość oferty optymalizacji oraz przeprowadzone wcześniej warsztaty on-line i telekonferencje (webinary) bardzo mocno przekonują i działają na korzyśc oferty dezi.pl / pana Pawła.

-Arek L-

Spotkanie konstruktywne, uzyskałem odpowiedzi na wszystkie pytania, jakie zadałem. Dodatkowo uzyskałem kilka wskazówek, jakich zapewne bym nie uzyskał podczas rozmowy telefonicznej lub konwersacji mailowej. Tym bardziej dobrze się poznać osobiście na początku współpracy.
Chętnie zapisze się w przyszłości na takie spotkanie.

-Michał Gryz-

Jestem bardzo zadowolony z kontaktu z Panem Pawłem. Nie jestem jeszcze Klientem Pana Pawła i nie wydałem ani złotówki a mimo wszystko został mi poświęcony kawał czasu i wyjaśnione wszystkie wątpliwości jakie miałem. Serdecznie polecam współpracę z Panem Pawłem.

-Łukasz Wojciechowski-

Szczerze polecam Pana Pawła. Pełen profesjonalizm i specjalistyczna wiedza. Pozdrawiam serdecznie.
-Katarzyna Olszak-

Na spotkaniu z Pawłem Kurnikiem 1 grudnia 2015 roku w Gdansku miałem przyjemność osobiście zgłębić temat optymalizacji kosztów. Podczas dłuższego niż wstępnie było ustalone spotkania otrzymałem szereg bardzo ważnych informacji. Panu Pawłowi dziękuję za udzielenie wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie moje pytania. Czteromiesięczne zgłębianie wiedzy na temat przeniesienia działalności do GB uzupełnione pozyskanymi informacjami ze spotkania bardzo przybliżyły mnie do podjęcia decyzji na TAK

-Bogdan-

Ze spotkania wyniosłem sporo informacji, choć z pewnym niedosytem i przekonaniem, że to nie jest takie hop-siup. Np ważne jest, żeby dbać o jakąś dokumentację potwierdzającą realizację umowy pomiędzy UK i PL. I parę innych rzeczy.

-Ted Karolak-

W grudniu 2015 miałam przyjemność spotkać się z Panem Pawłem Kurnikiem w restauracji Krasnodwór w Warszawie.
Godzinna konsultacja zorganizowana była w profesjonalny sposób, a otrzymane przeze mnie informacje były wyczerpującymi odpowiedziami na zadawane przeze mnie liczne pytania.
Zaznaczam, że konsultacja była całkowicie bezpłatna i nie czułam się zobligowana do podjęcia z firmą Pana Pawła Kurnika jakiejkolwiek współpracy.

-Grażyna Polkowska-

Spotkałam się z Panem Pawłem w Krakowie podczas grudniowych konsultacji. Pan Paweł jest bardzo kompetentną osobą z duża wiedzą na temat związany z prowadzeniem działalności gospodarczej na terenie Wielkiej Brytanii. Odpowiedział zrozumiale na moje pytania oraz wyjaśnił wszystkie nurtujące mnie zagadnienia. Wywarł na mnie pozytywne wrażanie, polecam.

-Dominika Magoń-

Na spotkaniu z Pawłem Kurnikiem 1 grudnia 2015 roku w Gdansku miałem przyjemność osobiście zgłębić temat optymalizacji kosztów. Podczas dłuższego niż wstępnie było ustalone spotkania otrzymałem szereg bardzo ważnych informacji. Panu Pawłowi dziękuję za udzielenie wyczerpujących odpowiedzi na wszytkie moje pytania. Czteromiesięczne zgłębianie wiedzy na temat przeniesienia działalności do GB uzupełnione pozyskanymi informacjami ze spotkania bardzo przybliżyły mnie do podjęcia decyzji na TAK

-Bogdan-

Widzę, że kolejny raz nie pomyliłem się nie opiniując nieznanych mi ludzi jedynie na podstawie wpisów w internecie. Moi doradcy i sekretariat – wręcz przeciwnie.
Muszę powiedzieć, że to pozytywne zaskoczenie to jedna z niewielu małych wiktorii, która jedynie potwierdza, że są jeszcze ludzie uczciwi i sumienni.

No cóż – pozostaje mi pogratulować Państwu skuteczności i podejścia do klienta.
Może będziemy mieli się okazję spotkać ( z Panią Anną raczej na pewno ) w pełnym gronie, to przekażę wyrazy uznania osobiście.

Póki co, jeśli Państwo pozwolą – będę się konsultował w sprawach ważnych dla mojego biznesu. Tak jak mówiłem, nie chcę tu angażować nikogo z zewnątrz.

Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

Łukasz R. – 31.01.2014

Panie Pawle bardzo dziękuję za rzetelną informacje w temacie zatrudnienia w UK. Miałem kiedyś przygodę z pracą nakładczą skończyło się jak skończyło, ale nie omineły mnie sądy i kupa nerwów. Dlatego Pana rzetelna informacja ma dla mnie bardzo duże znaczenie. Dziękuję za profesjonalizm rzetelność, rzadko w dniu dzisiejszym spotyka się tak rzetelne osoby. Pozdrawiam Dziękuję

Jurek – 09.08.2013

Witam. […] wcześniej przeczytałem inne wpisy. Kochani, czy Wy wiecie w jakim celu te swoje zapiski tu umieszczacie, bądź co chcecie przekazać? Ciągle czytam (…)fajnie, miła obsługa, rewelacyjne rozwiązanie, itp. itd(…). Kochani, pojęcie „optymalizacji składek ZUS”, przez podpisanie umowy o pracę na terenie innego kraju Unii jest znane już od 2004 roku. Nikt nie napisał za to, że rozwiązanie, które proponuje Pan Paweł jest jedynym bezpiecznym w obecnym czasie, ponieważ ZUS w akcie rozpaczy, lub jak kto woli skąpstwa postanowił rzucać kłody pod nogi i prosić o A1. Rozwiązanie z siedziba firmy za granicą RP i spółką z o.o. lub oddziałem w Polsce jest jedynym realnie wykonalnym, przy założeniu, że zamykamy, lub zawieszamy jednoosobową działalność gospodarczą. Nikt nie wspomniał, że istnieje konkurencja, która takie usługi również proponuje, jednakże też nikt nie wspomniał, iż ta konkurencja ma biura jedynie na terenie UK, a niektórzy mają nawet swoje główne siedziby na terenie Indii. Nie pytajcie dlaczego. Pan Paweł ma biuro w Warszawie. Nawet z Ustrzyk Dolnych łatwiej dojechać do Warszawy, niż do Londynu. Każdy to chyba rozumie.
Teraz najważniejsze. Dziś zadzwoniłem do biura Pana Pawła i mimo trudu z połączeniem, co jest zrozumiałe przez ilość chętnych do rozmowy, odebrała osoba, która odpowiedziała mi na większość moich pytań i proszę mi wierzyć mówiła zgodnie z prawdą za wyjątkiem jednej sprawy, do której się przyznała, że nie jest pewna i podała numer kontaktowy do osoby o szerszej wiedzy w tej materii, z którą sprawę wyjaśniłem do końca. Kochani pomyślcie, ile razy zostaliście wprowadzeni w błąd przez infolinie i porady telefoniczne. Proszę mi wierzyć na słowo, nie były to proste zagadnienia.
Reasumując. Oferta, którą proponuje Pan Paweł jest godna przemyślenia i jedyną możliwą do zrealizowania bez późniejszych problemów. Wiem co piszę, ponieważ sam korzystam z tego rozwiązania od kilku lat. Najciekawsze jest to, że nie jestem klientem Pana Pawła, ani też nie zamierzam w najbliższej przyszłości. Powód jest prosty, na razie jestem zadowolony z mojego obecnego biura rachunkowego w UK, które sprząta bałagan po poprzednim. Na moje szczęście, w porę dobra dusza mnie uprzedziła i mam czas aby posprzątać bałagan, w który ktoś mnie wpakował.
Jeżeli ktoś jest ciekawy dlaczego to piszę, to dlatego, że osoby, które myślą o tym rozwiązaniu trafią na ten wpis i przemyślą jeszcze raz wszystkie oferty, które otrzymali od różnych ludzi i wybrali tą ofertę, która będzie dla nich najlepsza.
Pozdrawiam.

Mirek – 22.01.2013

Kilka lat temu, kiedy proponowano mi wejście do systemu optymalizacji ZUS,uważałem, że moim obowiązkiem jest funkcjonować w oparciu o przepisy ZUS.
Niestety zawiodłem się na tej zbiurokratyzowanej, anty-gospodarczej machinie wyzysku
i zauważyłem, że im więcej im płacę, tym więcej mnie to kosztuje, a mam co raz mniejsze korzyści.Zaobserwowałem u moich znajomych, którzy korzystają już z angielskich przywilejów, że oprócz spokoju, mają jeszcze więcej pieniędzy…[…]

Kazimierz K. – 30.08.2011

Na początku podchodziłem do tego sceptycznie ale po spotkaniu z p. Pawłem decydowałem się wyrejestrować z ZUS-u i podjąć zatrudnienie w UK. Ponieważ prowadzę małą firmę to każda oszczędność jest odczuwalna i póki co jestem bardzo zadowolony z podjętego kroku.
Kilkaset złotych jakie oszczędzam wpłacam na fundusz który ma mi zapracować na przeszłość godną emeryturę – takiego rozwiązania nigdy nie gwarantował nasz „ukochany” ZUS a mnie nie było stać na takie duże wpłaty. Dzięki oszczędności mam nareszcie poczucie bezpieczeństwa !!

Waldemar – 03.04.2011

To jest rewelacyjne rozwiązanie wspierające polską przedsiębiorczość. Polecam ten program wszystkim, a zwłaszcza mikro i małym przedsiębiorstwom, dla których składki ZUS są często przyczyną problemów finansowych.

Elżbieta – www.rezon.filtrykuna.pl – 04.03.2011

Wreszcie doczekałem się rozwiązania , które pozwoliło mi uwolnić się od DR. ZUSA. Współpracuję z Dezi.pl od 1 stycznia 2011 i od samego początku współpraca przebiega wzorowo. No, ale trzeba przekonać się samemu, chyba że wolicie „świetlaną przyszłość w Zusie”…  zapraszam na www.bezzus.com.pl

Rafał Mikołajczak – 03.03.2011

bardzo polecam to bardzo dobre rozwiazanie dla mojej firmy! jestem zadowolony ze współpracy z Dezi.pl!

Paweł Zakrzewski – 16.02.2011

Korzystamy z całą rodziną, otoczeniem i księgowym od ok. 1,7 roku. Działa bez zarzutu.Dobre rozwiązanie- nie wymaga żadnych zmian w działalności gospodarczej a generuje znaczące oszczędności- zalecam inwestowanie dla siebie, bo bez tego za lat parę… z ZUSU będą same dziady. Edward

Edward, tanizus.dezi.pl – 16.02.2011

Jestem bizneswomen, niedawno zarejestrowałam firmę w Lublinie. Zanim ją zarejestrowałam, cały czas sie zastanawiałam nad tym, jak uniknąć płacenia haraczu instytucji ZUS. Mam w Zus-ie zgromadzone wirtualne środki na emeryturę. Gdybym dzisiaj przeszła na emeryturę otrzymałabym ok 600 zł. Przez 18 lat potrącano mi ok 40% pensji, więc sami widzicie, że kwota emerytury jest śmieszna i nie odpowiada kwocie potracanych składek, które zostały gdzieś rozkradzione. Obecnie nawiązałam wsp olpracę z firmą Dezi.pl, mam nadzieję udaną. Zastanówcie się nad mądrym wyborem ubezpieczyciela. Instytucja ZUS jest workiem bez dna, na dokładkę dziurawym.

Tonna – 15.02.2011

Jestem, zadowolona ze współpracy z Firmą Dezi.pl, jest tam wszystko przejrzyście prowadzone,cieszę się, że mogę uczestniczyć w ich programie i zapraszam wszystkich moich niezdecydowanych znajomych i przyjaciół do współpracy jak i możliwości obniżenia składek ZUS co pozwala nam na duże oszczędności. Pozdrawiam wszystkich serdecznie, zespół Dezi.pl i Pawła Kurnika.

Elżbieta W. – 15.02.2011

Super sprawa z tym małym zusem ! Uczestniczę w programie od pażdziernika – wszystko jest jasne i przejrzyste . Pan Paweł udziela wszystkich niezbędnych informacji na bieżąco , zawsze jest dostępny pod telefonem ! Polecam wszystkim niezdecydowanym ! Tadeusz.

www.mhtmechanika.pl – 14.02.2011

Ten program wspiera przedsiębiorczość, a wielu wypadkach może uratować upadającą firmę z powodu wielkich opłat związanych z podatkami. Jeżeli z jakiś względów nie uczestniczysz w tym programie to warto chociaż się zastanowić nad: Co Ci daje polski system opodatkowania? Czy w czymś konkretnym Państwo Ci pomogło? Czy to, że Ty płacisz ZUS, a ktoś KRUS jest czymś normalnym? A przede wszystkim – Na jakiej podstawie masz pewność, że pieniądze, które wpłacasz do ZUS, kiedyś wrócą do Ciebie w postaci godnej emerytury?

www.wydawnictwo-literat.cba.pl – 14.02.2011

Cieszę się że mogłam się przyłączyć do tego programu. Mam emeryturę wypracowaną i wyliczony kapitał aż całe 750 zł (niekoniecznie tyle dostanę) a do zapłacenia ZUSu aż 890 zł. Jak wszyscy wiedzą coś tu nie gra. Moje doświadczenia z ZUSem od 1999 roku czyli wprowadzenia reformy są przykre łącznie z wprowadzanymi przepisami łamiącymi prawa konstytucyjne każdego Polaka. Polecam wszystkim ten program-teraz mogę spokojnie dopracować do lat emerytalnych. Pozdrawiam wszystkich współuczestników. JK

JK – 14.02.2011

Ogrom informacji, świetny kontakt, same konkrety.POLECAM!!!

K. Struzik – 25.06.2010

Świetna sprawa. Oby tak dalej trwała współpraca.Andrzej.

Andrzej K. – 24.06.2010

bezkonkurencyjny

perfekt – 24.06.2010

Wszystko w jak najlepszym porządku. W pełni wyczerpująca informacja, zarówno przez telefon jak i e-mail.

Tomasz – 24.06.2010

Profesjonalnie, błyskawicznie, miło i sympatycznie!!! SERDECZNIE POLECAM I ZACHĘCAM WSZYSTKICH DO WSPÓŁPRACY !!!!

Teresa Owanesjan – 24.06.2010

Kontrahent godny polecenia. Doskonała współpraca. Rzetelna informacja. Wszechstronna pomoc w rozwiązywaniu problemów.

Robert Stachera – 24.06.2010

wszystko super:D

jarek – 24.06.2010

Treść opinii: Pełen profesjonalizm, oferta godna polecenia, nic dodać nic ująć , Polskie firmy powinny brać z nich przykład. pozdrawiam

Odpowiedź: Dziękujmy…pozostajemy do dyspozycji.

Jan Wojciechowski ADB – 14.12.2009

Treść opinii: Fachowo , profesionalnie tak jak potrzeba bez owijania w bawełne!!! GORACO POLECAM!!!

Odpowiedź: Tak jest, bez niedomówień…dziękuje uprzejmie.

oczkowski – 08.12.2009

Treść opinii: Bardzo udana współpraca, osoba bardzo komunikatywna, sympatyczna atmosfera towarzysząca rozmowie.Polecam

Odpowiedź: dziękuję Pani Moniko…uprzejmie pozdrawiam.

Monika M – 25.11.2009

Treść opinii: Bardzo rzeczowy kontrahent,profesjonalny,wiarygodny.Gorąco polecam!

Odpowiedź: Miło słyszeć taka opinię 🙂

Michał Śliwiński – 13.11.2009

Treść opinii: Fachowa i sprawna informacja, watpliwości rozwiewane są podczas spotkań na których wysłuchamy rzetelnych odpowiedzi na nurtujace nas pytania.

Odpowiedź: Tak, dziekujemy za szczerą opinię 🙂

sulik – 12.11.2009

Treść opinii: Nie znam firmy ale zamierzam skorzystać z ich usług.Zaryzykuję

Odpowiedź: podczas rozmowy rozwiejemy wszystkie watpliwości 🙂

E.Witkowska – 12.11.2009

Treść opinii: Gorąco polecam. Perfekcyjna pomoc. Wszystkie usługi realizowane przy zachowaniu najwyższych standardów.

Odpowiedź: dziekujemy 🙂

Tadeusz Temich – 10.11.2009

Treść opinii: Profesjanalna obsługa,nie tylko przy załatwianiu wstępnych formalności lecz na całym etapie współpracy. Gorąco polecam.

Odpowiedź: dziękujemy za uznanie, staramy się 🙂

Halina Tomala – 10.11.2009

Treść opinii: Polecam naprawde warto

Odpowiedź: miło nam to słyszeć 🙂

Zenobia Bednarowicz – 10.11.2009

Treść opinii: Szybko sprawnie dokumenty i formalności nawet przez internet i infolinię

Odpowiedź: Dziękuję, oczekuję owocnej dalszej współpracy :-).Wreszcie doczekałem się rozwiązania , które pozwoliło mi uwolnić się od DR. ZUSA. Współpracuję z Dezi.pl od 1 stycznia 2011 i od samego początku współpraca przebiega wzorowo. No, ale trzeba przekonać się samemu, chyba że wolicie „świetlaną przyszłość w Zusie”…

Piotr Wysocki – 10.11.2009

Feedback

5
 • Elżbieta - www.rezon.filtrykuna.pl

  To jest rewelacyjne rozwiązanie wspierające polską przedsiębiorczość. Polecam ten program wszystkim, a zwłaszcza mikro i małym przedsiębiorstwom, dla których składki ZUS są często przyczyną problemów finansowych.

 • Waldemar

  Na początku podchodziłem do tego sceptycznie ale po spotkaniu z p. Pawłem decydowałem się wyrejestrować z ZUS-u i podjąć zatrudnienie w UK. Ponieważ prowadzę małą firmę to każda oszczędność jest odczuwalna i póki co jestem bardzo zadowolony z podjętego kroku.
  Kilkaset złotych jakie oszczędzam wpłacam na fundusz który ma mi zapracować na przeszłość godną emeryturę – takiego rozwiązania nigdy nie gwarantował nasz „ukochany” ZUS a mnie nie było stać na takie duże wpłaty. Dzięki oszczędności mam nareszcie poczucie bezpieczeństwa !!

 • Mirek

  Witam.
  Panie Pawle, obiecałem dziś Panu wpis na blogu, więc go piszę, ale wcześniej przeczytałem inne wpisy. Kochani, czy Wy wiecie w jakim celu te swoje zapiski tu umieszczacie, bądź co chcecie przekazać? Ciągle czytam (…)fajnie, miła obsługa, rewelacyjne rozwiązanie, itp. itd(…). Kochani, pojęcie „optymalizacji składek ZUS”, przez podpisanie umowy o pracę na terenie innego kraju Unii jest znane już od 2004 roku. Nikt nie napisał za to, że rozwiązanie, które proponuje Pan Paweł jest jedynym bezpiecznym w obecnym czasie, ponieważ ZUS w akcie rozpaczy, lub jak kto woli skąpstwa postanowił rzucać kłody pod nogi i prosić o A1. Rozwiązanie z siedziba firmy za granicą RP i spółką z o.o. lub oddziałem w Polsce jest jedynym realnie wykonalnym, przy założeniu, że zamykamy, lub zawieszamy jednoosobową działalność gospodarczą. Nikt nie wspomniał, że istnieje konkurencja, która takie usługi również proponuje, jednakże też nikt nie wspomniał, iż ta konkurencja ma biura jedynie na terenie UK, a niektórzy mają nawet swoje główne siedziby na terenie Indii. Nie pytajcie dlaczego. Pan Paweł ma biuro w Warszawie. Nawet z Ustrzyk Dolnych łatwiej dojechać do Warszawy, niż do Londynu. Każdy to chyba rozumie.
  Teraz najważniejsze. Dziś zadzwoniłem do biura Pana Pawła i mimo trudu z połączeniem, co jest zrozumiałe przez ilość chętnych do rozmowy, odebrała osoba, która odpowiedziała mi na większość moich pytań i proszę mi wierzyć mówiła zgodnie z prawdą za wyjątkiem jednej sprawy, do której się przyznała, że nie jest pewna i podała numer kontaktowy do osoby o szerszej wiedzy w tej materii, z którą sprawę wyjaśniłem do końca. Kochani pomyślcie, ile razy zostaliście wprowadzeni w błąd przez infolinie i porady telefoniczne. Proszę mi wierzyć na słowo, nie były to proste zagadnienia.
  Reasumując. Oferta, którą proponuje Pan Paweł jest godna przemyślenia i jedyną możliwą do zrealizowania bez późniejszych problemów. Wiem co piszę, ponieważ sam korzystam z tego rozwiązania od kilku lat. Najciekawsze jest to, że nie jestem klientem Pana Pawła, ani też nie zamierzam w najbliższej przyszłości. Powód jest prosty, na razie jestem zadowolony z mojego obecnego biura rachunkowego w UK, które sprząta bałagan po poprzednim. Na moje szczęście, w porę dobra dusza mnie uprzedziła i mam czas aby posprzątać bałagan, w który ktoś mnie wpakował.
  Jeżeli ktoś jest ciekawy dlaczego to piszę, to dlatego, że osoby, które myślą o tym rozwiązaniu trafią na ten wpis i przemyślą jeszcze raz wszystkie oferty, które otrzymali od różnych ludzi i wybrali tą ofertę, która będzie dla nich najlepsza.
  Pozdrawiam.

 • Jurek

  Panie Pawle bardzo dziękuję za rzetelną informacje w temacie zatrudnienia w UK. Miałem kiedyś przygodę z pracą nakładczą skończyło się jak skończyło, ale nie omineły mnie sądy i kupa nerwów. Dlatego Pana rzetelna informacja ma dla mnie bardzo duże znaczenie. Dziękuję za profesjonalizm rzetelność, rzadko w dniu dzisiejszym spotyka się tak rzetelne osoby. Pozdrawiam

  Dziękuję

 • Przemek

  Nikt nie krytykuje?dziwne…………

Dodaj komentarz

Jak nie dać się okradać i zadbać o przyszłość?

Gdzie wysłać Ebooka?

O Mnie

Witaj, nazywam się Paweł Kurnik i jestem degustatorem życia. Każdy dzień jest dla mnie wyzwaniem i szansą na jeszcze lepsze jutro. Czytaj Więcej »

Polub nas na Facebooku

Projekty

Sigma Partner
TaxCoin.io
Dezi.pl
taxelit.com

Najnowsze Wpisy

Myślacy człowiek liczy się z tym, że „dobrze już było”.

Jakby spojrzeć z pewnej perspektywy, to w tak krótkim czasie, tak wiele się zdarzyło że trudno ...

Archiwum