Szukasz czegoś?

Płatności, oraz na czym to polega?

Autor:

Miesięczna opłata abonamentowa dla Klientów w Programie

Na początek kilka uwag:

Spółka Advice & Consulting Dezi Ltd  zajmuje się przede wszystkim doradztwem i konsultingiem. Świadczymy usługi doradcze dla polskich przedsiębiorców, którzy chcą skutecznie zoptymalizować swoje przychody i zmniejszyć koszty ich uzyskania. W ramach miesięcznego abonamentu, doradzamy i wskazujemy skuteczne rozwiązania w zakresie prowadzenia biznesu, podatków, ich optymalizacji.

więc jak to jest?

Przychodzi do nas klient , który chce zoptymalizować koszty prowadzenia swojej działalności gospodarczej. W sposób oficjalny i legalny. My w ramach miesięcznego abonamentu podsuwamy mu możliwe, legalne i skuteczne rozwiązania.

W jego ramach w zgodzie z dyrektywami unijnymi można zostać wyłączonym z polskiego systemu ubezpieczeń społecznych. I zacząć podlegać brytyjskiemu systemowi.

Jednym z pięciu proponowanych przez nas rozwiązań które pozwoli Państwu działać 100% legalnie na terenie Polski jest otworzenie firmy w Wielkiej Brytanii a następnie oddziału tej firmy w Polsce. Państwa rozliczenia fiskalne pozostaną bez zmian, jednak opłaty za księgowość i ZUS zmaleją ponad połowę.

Czytaj wiecej o dostępnych pakietach w ofercie:

Czytaj więcej


Jak nie dać się okradać i zadbać o przyszłość?

Gdzie wysłać Ebooka?

O Mnie

Witaj, nazywam się Paweł Kurnik i jestem degustatorem życia. Każdy dzień jest dla mnie wyzwaniem i szansą na jeszcze lepsze jutro. Czytaj Więcej »

Polub nas na Facebooku

Projekty

Sigma Partner
TaxCoin.io
Dezi.pl
taxelit.com

Najnowsze Wpisy

Myślacy człowiek liczy się z tym, że „dobrze już było”.

Jakby spojrzeć z pewnej perspektywy, to w tak krótkim czasie, tak wiele się zdarzyło że trudno ...

Archiwum