Szukasz czegoś?

Płatności, oraz na czym to polega?

Autor:

Miesięczna opłata abonamentowa dla Klientów w Programie

Na początek kilka uwag:

Spółka Advice & Consulting Dezi Ltd  zajmuje się przede wszystkim doradztwem i konsultingiem. Świadczymy usługi doradcze dla polskich przedsiębiorców, którzy chcą skutecznie zoptymalizować swoje przychody i zmniejszyć koszty ich uzyskania. W ramach miesięcznego abonamentu, doradzamy i wskazujemy skuteczne rozwiązania w zakresie prowadzenia biznesu, podatków, ich optymalizacji.

więc jak to jest?

Przychodzi do nas klient , który chce zoptymalizować koszty prowadzenia swojej działalności gospodarczej. W sposób oficjalny i legalny. My w ramach miesięcznego abonamentu podsuwamy mu możliwe, legalne i skuteczne rozwiązania.

W jego ramach w zgodzie z dyrektywami unijnymi można zostać wyłączonym z polskiego systemu ubezpieczeń społecznych. I zacząć podlegać brytyjskiemu systemowi.

Jednym z pięciu proponowanych przez nas rozwiązań które pozwoli Państwu działać 100% legalnie na terenie Polski jest otworzenie firmy w Wielkiej Brytanii a następnie oddziału tej firmy w Polsce. Państwa rozliczenia fiskalne pozostaną bez zmian, jednak opłaty za księgowość i ZUS zmaleją ponad połowę.

Czytaj wiecej o dostępnych pakietach w ofercie:

Czytaj więcej


   Send article as PDF   

Jak nie dać się okradać i zadbać o przyszłość?

Gdzie wysłać Ebooka?

O Mnie

Witaj, nazywam się Paweł Kurnik i jestem degustatorem życia. Każdy dzień jest dla mnie wyzwaniem i szansą na jeszcze lepsze jutro. Czytaj Więcej »

Polub nas na Facebooku

Projekty

Sigma Partner
Dezi.pl
Przelewy zagraniczne
Energy Invest Group
Miasto szkoleń

Najnowsze Wpisy

Czy kryptowaluty są bezpieczne?

  Aby odpowiedzieć szczerze na to pytanie, trzeba jasno stwierdzić, że inwestowanie samo w s...

Archiwum