Szukasz czegoś?

Płatności, oraz na czym to polega?

Autor:

Miesięczna opłata abonamentowa dla Klientów w Programie

Na początek kilka uwag:

Spółka Advice & Consulting Dezi Ltd  zajmuje się przede wszystkim doradztwem i konsultingiem. Świadczymy usługi doradcze dla polskich przedsiębiorców, którzy chcą skutecznie zoptymalizować swoje przychody i zmniejszyć koszty ich uzyskania. W ramach miesięcznego abonamentu, doradzamy i wskazujemy skuteczne rozwiązania w zakresie prowadzenia biznesu, podatków, ich optymalizacji.

więc jak to jest?

Przychodzi do nas klient , który chce zoptymalizować koszty prowadzenia swojej działalności gospodarczej. W sposób oficjalny i legalny. My w ramach miesięcznego abonamentu podsuwamy mu możliwe, legalne i skuteczne rozwiązania.

W jego ramach w zgodzie z dyrektywami unijnymi można zostać wyłączonym z polskiego systemu ubezpieczeń społecznych. I zacząć podlegać brytyjskiemu systemowi.

Jednym z pięciu proponowanych przez nas rozwiązań które pozwoli Państwu działać 100% legalnie na terenie Polski jest otworzenie firmy w Wielkiej Brytanii a następnie oddziału tej firmy w Polsce. Państwa rozliczenia fiskalne pozostaną bez zmian, jednak opłaty za księgowość i ZUS zmaleją ponad połowę.

Czytaj wiecej o dostępnych pakietach w ofercie:

Czytaj więcej


Newsletter

„Już za chwilę poznasz podstawy prawne i możliwości, które umożliwiaja legalne wyrejestrowanie się z ZUS-u, o których większość właścicieli nie ma pojęcia...”

...aby natychmiast otrzymać materiały wpisz się na listę.

W ciągu kilku chwil na mail otrzymasz wszelkie potrzebne informacje prawne i linki. Obniżysz bardzo łatwo składki ZUS i podatki w skuteczny i bezpieczny sposób.

Zapisało się 12715+ osób!

E-mail:
Imię:
Zgadzam się z Polityką Prywatności

O Mnie

Witaj, nazywam się Paweł Kurnik i jestem degustatorem życia. Każdy dzień jest dla mnie wyzwaniem i szansą na jeszcze lepsze jutro. Czytaj Więcej »

Polub nas na Facebooku

Projekty

Sigma Partner
Dezi.pl
Przelewy zagraniczne
Energy Invest Group
Miasto szkoleń

Najnowsze Wpisy

Biznes Jak państwo ulży przedsiębiorcom? Konstytucja Biznesu

  Jesień 2017 – rząd opowiada o obraniu kierunku przez administrację, która od teraz ma s...


Warning: simplexml_load_string(): Entity: line 1: parser error : Start tag expected, '<' not found in /home/users/sigmapartner/public_html/pawelkurnik_pl/wp-content/plugins/soslider-social-slider/handlers/facebook/init.php on line 173

Warning: simplexml_load_string(): Not Found <br /><a href="http://www.facebook.com/">Back to Facebook.</a> in /home/users/sigmapartner/public_html/pawelkurnik_pl/wp-content/plugins/soslider-social-slider/handlers/facebook/init.php on line 173

Warning: simplexml_load_string(): ^ in /home/users/sigmapartner/public_html/pawelkurnik_pl/wp-content/plugins/soslider-social-slider/handlers/facebook/init.php on line 173

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/users/sigmapartner/public_html/pawelkurnik_pl/wp-content/plugins/soslider-social-slider/handlers/facebook/init.php on line 174