Szukasz czegoś?

O mnie

Autor:

Witaj, nazywam się Paweł Kurnik i jestem degustatorem życia. Każdy dzień jest dla mnie wyzwaniem i szansą na jeszcze lepsze jutro.

Paweł Kurnik, między innymi prezes SigmaPARTNER Sp z o. o.  oraz Secure Internet Technologies OÜ.

W latach szkolnych zdobyłem mistrzostwo Krakowa w pływaniu (KS Korona Kraków), trenowałem lekkoatletykę w Szkole Sportowej nr 61 w Krakowie zdobywając medale dwukrotnie na Mistrzostwach Polski Szkół Sportowych w sprincie i w skoku w dal. Obecnie posiadam czarny pas w AIKIDO.

Jestem ambitny, podziwiam ludzi odważnych, wrażliwych i lojalnych wobec własnych przekonań. Jestem za wolnym rynkiem, wolnością myślenia, wolnością wyboru i działania każdego człowieka, który nie może być ograniczany przez społeczny aparat przymusu gdzie ludzka praca jest pierwotnym źródłem wartości dóbr. Na moje poglądy mocno wpłynęli m. innymi tacy mistrzowie myśli ekonomicznej i rozwoju jak Adam Smith, Ludwig von Mises czy Bryan Tracy.

Jest przedsiębiorca z ponad  30-to letnim doświadczeniem. Jako praktyk przeszedłem wszelkie szczeble zawodowej i społecznej drabiny. Na własnej skórze przekonał się jak smakują porażki i sukcesy. Po latach walki i podejmowania decyzji przynoszących różne skutki – osiągnąłem sukces.

Zaufało mi ponad 1000 osób powierzając swój biznes w ręce moich księgowych. Posiadam doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu projektów. Jestem kreatywny, mam temperament, jestem empatycznie nastawiony na drugiego człowieka.

Dziś rozbudowuję swoje biura rachunkowe oraz tworzę jedyne w swoim rodzaju oprogramowanie bazodanowe oparte o blockchain z krypto-walutą użytkową TXN. …TAXELIT to wyprzedzające rynek i świadomość księgowych oprogramowanie dla biur rachunkowych i przedsiębiorstw, którego kluczowym zadaniem jest oszczędzać czas i zasoby. TAXELIT będąc w centrum, zintegruje w jednej platformie i zautomatyzuje różne systemy używane przez przedsiębiorstw takie jak banki, programy księgowe, sklepy internetowe, bramki transakcyjne crypto-fiat itd ).

 

Zespół konsultacyjny Pawła Kurnika

Zespół tworzy grupa wykwalifikowanych i niezwykle doświadczonych ludzi działających w tej branży od wielu lat.

Nasze usługi konsultingowe i badawcze wyróżniają się wysoką jakością i efektywnością rozwiązań w Państwa firmach.
Dzięki nam będziecie Państwo mogli zmniejszyć koszty ubezpieczenia społecznego.

Jeżeli macie Państwo jakieś pytania, sugestie lub nie znaleźliście interesującej was informacji proszę o kontakt za pośrednictwem formularza kontaktowego zamieszczonego poniżej.

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. od 9-19 i w soboty od 9 do 15-tej.

Skontaktuj się ze mną!

Jak nie dać się okradać i zadbać o przyszłość?

Gdzie wysłać Ebooka?

O Mnie

Witaj, nazywam się Paweł Kurnik i jestem degustatorem życia. Każdy dzień jest dla mnie wyzwaniem i szansą na jeszcze lepsze jutro. Czytaj Więcej »

Polub nas na Facebooku

Projekty

Sigma Partner
TaxCoin.io
Dezi.pl
taxelit.com

Najnowsze Wpisy

Myślacy człowiek liczy się z tym, że „dobrze już było”.

Jakby spojrzeć z pewnej perspektywy, to w tak krótkim czasie, tak wiele się zdarzyło że trudno ...

Archiwum