Szukasz czegoś?

O mnie

Autor:

pawelkurnikWitaj, nazywam się Paweł Kurnik i jestem degustatorem życia. Każdy dzień jest dla mnie wyzwaniem i szansą na jeszcze lepsze jutro.

Paweł Kurnik, prezes Advice & Consulting DEZI Ltd.

W latach szkolnych zdobyłem mistrzostwo Krakowa w pływaniu (KS Korona Kraków), trenowałem lekkoatletykę w Szkole Sportowej nr 61 w Krakowie zdobywając medale dwukrotnie na Mistrzostwach Polski Szkół Sportowych w sprincie i w skoku w dal. Obecnie posiadam czarny pas w AIKIDO (trenuję w KSA Kraków).

W 1991 roku mając 21 lat założyłem swoją pierwszą działalność gospodarczą, bo nie chciałem pracować na etacie, ciężko mi było poddać się rygorom pracy za wynagrodzeniem, wykonywania Czyichś poleceń…(nie zgadzało sie to z moją buntowniczą naturą). W mojej karierze znalazłoby się kilka klęsk (a kto ich nie miał?), ale również było parę spektakularnych wyników. Byłem handlowcem, zresztą jestem nim chyba po prostu z natury i lubię to. Sprzedawałem nieruchomości, ubezpieczenia (drugie miejsce „Najlepszy agent w Polsce” za rok 2000 i 2001 Gerling Polska), miałem również swoja firmę remontową ( hmmm …ciężki kawałek chleba. Niestety nieuczciwe praktyki kontrahentów zmusiły mnie do rezygnacji z usług budowlanych), miałem również 5 biur kredytowych w Krakowie, Wieliczce, Skawinie. W tym samym czasie powstawała „ Wolna Przedsiębiorczość dla Każdego” – ideą było stworzenie systemu partnerskiego w oparciu o karty kredytowe Banku Millenium i ich promocja i co? …i banki zmieniły politykę zmieniając klienta docelowego…no cóż… duży może więcej hahaha….pamiętaj: banki potrafią zmieniać zasady współpracy bo stać je na to… heh)…moja niepokorna dusza nie pozwoliła mi na przyjęcie nowych wytycznych, gry nie uczciwej w stosunku do Współpracowników i Klientów. Kredyty szły coraz gorzej wiec nie czekałem kiedy już będzie totalnie kiepsko i po kilku latach odsprzedałem swoje udziały i zająłem się czymś co mnie pasjonuje do dzisiaj czyli optymalizacją kosztów firm. …Aaaa i jeszcze  bym zapomniał…W owym czasie powstał projekt CEWEPE w oparciu o umowę handlową na wyłączność na Polskę z chińską firmą produkującą pojazdy elektryczne. Projekt istnieje nadal i czeka na odpowiednie warunki…to mój czarny koń 😉

Podsumowując: Nigdy nie pałałem miłością do podatków i ZUS-u. I z tego niezadowolenia, w oparciu o własne doświadczenie marketingowe i wsparcie biznesowe firmy partnerskiej, rozwinięty został nowy projekt OPTYMALIZACJI KOSZTÓW BIZNESOWYCH (przez ost. siedem lat musiałem się jeszcze sporo nauczyć…kupowałem książki, szkolenia, inwestowałem w rozwój i popełniałem błędy zanim się rozwinąłem w największą i najprężniej działająca strukturę koordynatorów w Polsce :-) …a teraz wiem co nie działa… i tą wiedzą chcę się z Tobą podzielić byś mógł osiągnąć sukces…)

Mam nadzieje że zawarte tutaj informacje pozwolą wdrożyć w Twojej firmie unikalne i efektywne rozwiązania optymalizacji kosztów..

Zespół konsultacyjny Pawła Kurnika

Zespół tworzy grupa wykwalifikowanych i niezwykle doświadczonych ludzi działających w tej branży od wielu lat.

Nasze usługi konsultingowe i badawcze wyróżniają się wysoką jakością i efektywnością rozwiązań w Państwa firmach.
Dzięki nam będziecie Państwo mogli zmniejszyć koszty ubezpieczenia społecznego.

Jeżeli macie Państwo jakieś pytania, sugestie lub nie znaleźliście interesującej was informacji proszę o kontakt za pośrednictwem formularza kontaktowego zamieszczonego poniżej.

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. od 9-19 i w soboty od 9 do 15-tej.

Skontaktuj się ze mną!

Jak nie dać się okradać i zadbać o przyszłość?

Gdzie wysłać Ebooka?

O Mnie

Witaj, nazywam się Paweł Kurnik i jestem degustatorem życia. Każdy dzień jest dla mnie wyzwaniem i szansą na jeszcze lepsze jutro. Czytaj Więcej »

Polub nas na Facebooku

Projekty

Sigma Partner
Dezi.pl
Przelewy zagraniczne
Energy Invest Group
Miasto szkoleń

Najnowsze Wpisy

Liberalna gospodarka Socjalna licytacja czy jednak szansa liberalnego programu?

Jaki jest najlepszy sposób, by pójść drogą Argentyny, Grecji czy Wenezueli? Proste!- wystarczy ...