Szukasz czegoś?

O mnie

Autor:

Witaj, nazywam się Paweł Kurnik i jestem degustatorem życia. Każdy dzień jest dla mnie wyzwaniem i szansą na jeszcze lepsze jutro.

 

 

W latach szkolnych zdobyłem mistrzostwo Krakowa w pływaniu (KS Korona Kraków), trenowałem lekkoatletykę w Szkole Sportowej nr 61 w Krakowie zdobywając medale dwukrotnie na Mistrzostwach Polski Szkół Sportowych w sprincie i w skoku w dal. Obecnie posiadam czarny pas w AIKIDO.

Jestem ambitny, podziwiam ludzi odważnych, wrażliwych i lojalnych wobec własnych przekonań. Jestem za wolnym rynkiem, wolnością myślenia, wolnością wyboru i działania każdego człowieka, który nie może być ograniczany przez społeczny aparat przymusu gdzie ludzka praca jest pierwotnym źródłem wartości dóbr. Na moje poglądy mocno wpłynęli m. innymi tacy mistrzowie myśli ekonomicznej i rozwoju jak Adam Smith, Ludwig von Mises czy Bryan Tracy.

Jest przedsiębiorca z ponad  30-to letnim doświadczeniem. Jako praktyk przeszedłem wszelkie szczeble zawodowej i społecznej drabiny. Posiadam doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu projektów. Jestem kreatywny, mam temperament, jestem empatycznie nastawiony na drugiego człowieka. Stworzyłem biura rachunkowe i startup  TAXELIT. Na własnej skórze przekonałem się jak smakują porażki i sukcesy. Po latach walki i podejmowania decyzji przynoszących różne skutki – osiągnąłem sukces.

Do 2022 budowałem swoje biura rachunkowe oraz tworzyłem jedyne w swoim rodzaju oprogramowanie bazodanowe oparte o blockchain. …TAXELIT to wyprzedzające rynek i świadomość księgowych oprogramowanie dla biur rachunkowych i przedsiębiorstw, którego kluczowym zadaniem jest oszczędzać czas i zasoby. TAXELIT będąc w centrum, zintegruje w jednej platformie i zautomatyzuje różne systemy używane przez przedsiębiorstw takie jak banki, programy księgowe, sklepy internetowe, bramki transakcyjne crypto-fiat itd ).

Dziś nie prowadzę już działalności gospodarczej co pozwala mi  skupić się na inwestycjach.

 

 

Jak nie dać się okradać i zadbać o przyszłość?

Gdzie wysłać Ebooka?

O Mnie

Witaj, nazywam się Paweł Kurnik i jestem degustatorem życia. Każdy dzień jest dla mnie wyzwaniem i szansą na jeszcze lepsze jutro. Czytaj Więcej »

Polub nas na Facebooku

Najnowsze Wpisy

Myślacy człowiek liczy się z tym, że „dobrze już było”.

Jakby spojrzeć z pewnej perspektywy, to w tak krótkim czasie, tak wiele się zdarzyło że trudno ...

Archiwum