Szukasz czegoś?

Projekty

Autor:

Optymalizacja Kosztów Firmy

Obsługa ksiegowa w Polsce i w Anglii  DEZI.PL  Zakładanie spółek w UK i przekształcanie jednoosobowych działalności w Sp. z o.o by nie płacić ZUS i oszczędzać na podatkach.

Czytaj więcej

Platforma szkoleń BHP on-line

Państwowa Inspekcja Pracy może przyjść do Ciebie z nienacka i naliczyć Ci karę nawet 30 tys zł za to ze nie masz Certyfikatu BHP nawet jeśli nie zatrudniasz dziś nikogo. Jeśli masz nawet nikłe obawy to wejdź TUTAJ i zdobądź łatwo certyfikat BHP

Czytaj więcej

Facebook: Optymalizujemy Koszty Firm

Z nami zoptymalizujesz koszty Swojej firmy i bezboleśnie zaoszczędzisz dodatkowe pieniądze. Advice & Consulting DEZI Ltd. stworzyła najprawdopodobniej najbardziej kompetentną organizację zrzeszając Przedsiębiorców i Handlowców pod hasłem Optymalizacja kosztów biznesowych.

Czytaj więcej

Oferta na udziały we własnych elektrowniach wiatrowych.

Przy współpracy  EIG z Siłownie Wiatrowe S.A  w czerwcu oficjalnie otworzona została oferta na udziały w elektrowniach wiatrowych. Program umożliwia wejście do branży osobom, które z mniejszym portfelem szukają alternatywnych rozwiązań inwestycyjnych.

Model biznesowy EIG burzy dotychczasową barierę wejścia w rynek OZE i otwiera możliwości dla mniejszych portfeli inwestycyjnych.  Aby stać się udziałowcem przedsiębiorstwa energetycznego wystarczy już sześć tysięcy złotych.Wysokość dywidendy przy przy tej kwocie i obecnych cenach za zielone certyfikaty i MW energii elektrycznej podpiętej do sieci zaczyna się od 4214 zł. (minimalna  średnioroczna dywidenda to: 7347,70 zł)… warto dodać jeszcze, że co 10 lat energia drożeje o ok 80% !

EIG gwarantuje wypłatę dywidendy co roku przez cały okres eksploatacji turbiny.  Stając się współwłaścicielem elektrowni wiatrowej Inwestor przez okres 25 lat otrzymywać będzie dywidendę proporcjonalną do ilości posiadanych udziałów. (np. 24 udziały to 4214 zł dywidendy ( a średniorocznie to: 7347,70 zł)  ale przy 72 udziałach dywidenda to już 17854,90 zł (a średniorocznie to: 22043,09 zł ! ) itd.

przykład- 72 udziały :

Projekt przewiduje 100 turbin wiatrowych o łącznej mocy 150 MW w ciągu 6 lat. Pod budowę elektrowni zarezerwowanych przez dewelopera jest 160 lokalizacji.

Kampania w formie seminariów inwestycyjnych umożliwi przyszłym inwestorom poznanie szczegółów. Na mapie spotkań inwestorskich znalazły się Warszawa, Łódź, Białystok, Gdańsk, Toruń, Poznań, Katowice, Wrocław, Kraków.

Przystępując do programu, Inwestor deklaruje wniesienie kapitału do spółki poprzez 4 równe wpłaty co roku. Jednocześnie co roku Inwestor obejmuje równą partię udziałów w spółce celowej.  Z wniesionego kapitału spółka finansuje proces inwestycyjny. Elektrownia uruchamiana jest po zakończeniu czteroletniego procesu inwestycyjnego.Udziały Inwestora stanowią jego aktywa i mogą być przedmiotem obrotu na rynku wtórnym oraz podlegają dziedziczeniu. W naszym modelu finansowym Inwestor nie ponosi dodatkowych kosztów. Wszelkie koszty w trakcie trwania programu zostały uwzględnione w cenie udziałów.

Chcesz wiedzieć więcej? – skontaktuj się:  poczta@pawelkurnik.pl

Newsletter

„Już za chwilę poznasz podstawy prawne i możliwości, które umożliwiaja legalne wyrejestrowanie się z ZUS-u, o których większość właścicieli nie ma pojęcia...”

...aby natychmiast otrzymać materiały wpisz się na listę.

W ciągu kilku chwil na mail otrzymasz wszelkie potrzebne informacje prawne i linki. Obniżysz bardzo łatwo składki ZUS i podatki w skuteczny i bezpieczny sposób.

Zapisało się 12715+ osób!

E-mail:
Imię:
Zgadzam się z Polityką Prywatności

O Mnie

Witaj, nazywam się Paweł Kurnik i jestem degustatorem życia. Każdy dzień jest dla mnie wyzwaniem i szansą na jeszcze lepsze jutro. Czytaj Więcej »

Polub nas na Facebooku

Projekty

Sigma Partner
Dezi.pl
Przelewy zagraniczne
Energy Invest Group
Miasto szkoleń

Najnowsze Wpisy

7999948918_30399b8816_k Szybki numerek i Jacek Branas, co mają wspólnego?

Dzisiaj trochę o czym innym. Drogi przedsiębiorco będę mówił nie o Tobie, a do Ciebie w tym kr...