Szukasz czegoś?

Co powinieneś wiedzieć o naszej Nowej Ofercie !

Autor:

Witam Cię serdecznie.

Teraz jak piszę ten list jest godzina 23:20, za oknem ciemno, pomyślałem że poszedłbym już spać ale chcę koniecznie podzielić się z Tobą czymś, jak sadzę dla Ciebie bardzo ważnym.

Wczoraj po powrocie z Londynu rozmawiałem ponad godzinę z Prezesem i oboje wiemy że wszyscy są zniecierpliwieni i chcieliby aby nowa oferta już ruszyła.
I właśnie tak będzie już niebawem, gdyż prace idą pełna parą…hmm, ale niestety nadal.
Po prostu p. Ireneusz  jest perfekcjonista i jak coś robi to musi to zrobić najlepiej na świecie …to nie jest tylko moja opinia ale i wszystkich prawie 30 pracowników firmy.

NEWS: W pierwszym kwartale 2012 pojawi się Nowa Oferta Wszystkich zainteresowanych już teraz zapraszamy do zapisania się w naszej „Poczekalni”.

Odkąd zapadła decyzja że oferta musi już zobaczyć światło dzienne, wszyscy maja pełne ręce roboty. Wszyscy i to od rana do wieczora i w Polsce i w innych krajach ( mam na myśli nasze biura w Londynie, jak i nowe firmy współpracujące notabene największe w Europie firmy księgowe, ale o tym za chwilę.
…a koordynatorzy się opitalają 🙂 … bo nie mogą rejestrować wszystkich chętnych, którzy zniecierpliwieni drepczą nogami i mruczą pod nosem że to i owo, albo wymyślają jakąś teorię spiskową…  już słyszałem kilka całkiem ciekawych hahaha… (opowiem niebawem na konferencji …uuu to będzie duuuża konferencja online, wiem to :-))
Ale do rzeczy:
Firma skoncentrowana jest obecnie na lilku najbardziej istotnych kwestiach nazwijmy to technicznych.
Po pierwsze: zmienia się całkowicie panel rejestracyjny ( i tu wielki uśmiech dla klientów, którzy będą chcieli zmniejszyć abonament do zera i dla Koordynatorów którzy będą chcieli zarabiać duże pieniądze) Otóż, panel będzie miał charakter teleinformatycznej platformy z pełną automatyką naliczania prowizji i obniżania abonamentu w czasie rzeczywistym. Super to brzmi cokolwiek znaczy… ale wiadome jest, że w momencie opłacenia abonamentu z rekomendacji (czyli poprzez link rekomendacyjny, tak jak do tej pory miało to miejsce) 5 sekund później zaksięgowana wpłata będzie widoczna wraz z obliczonymi zniżkami i/lub prowizjami do wypłaty.
Z racji że Nowa oferta „przenoszenia Firm do UK” będzie jeszcze bardziej stabilna i bezpieczna, czyli będzie posiadała stabilne rozwiązania oraz automatykę rekomendacji, to szacuję z własnego doświadczenia, że wartość zarekomendowanej tylko jednej firmy wynosi ok. 15’600 zł ( przy założeniu że ta firma korzystać będzie z usługi tylko przez 6 lat – (jest to obliczenie powstałe na podstawie własnego doświadczenia i dla koordynatorów którzy mają minim 50 firm zarekomendowanych bezpośrednio, czyli są na najwyższym progu prowizji stałej) Jak łatwo obliczyć Koordynator, który pozyska jednorazowo zaledwie 50ciu klientów w ciągu 7 lat zarobi (tylko ze swoich bezpośrednio poleconych firm): 50 x 15’600 = 780’000 zł. Do tego dochodzi 780’000 zł  czyli drugie tyle i więcej ze struktury, czyli z poleceń poleconych poleconych ( przypomnę, że wypłaty są w starym systemie MLM do 5ciu poziomów , nie wiem jeszcze jak będą wyglądały w nowym, ale liczę na lepsze prowizje). Dlaczego o tym piszę? …otóż dla tego by zwrócić Ci uwagę na możliwość. MOŻLIWOŚĆ ! – specjalnie piszę dużymi literami. Wiem coś na ten temat gdyż widzę to z trochę innej perspektywy niż Ty (mam bezpośrednio największą strukturę klientów i koordynatorów w firmie a tym samym najprawdopodobniej w Polsce) …

I teraz chyba najważniejsza informacja ( jedna z kilku): rynek jaki szacują dziennikarze dla naszej oferty ( a tym samym dla Ciebie jako koordynatora), wydzwaniają bardzo często i oczekują informacji, …otóż wyceniają oni potencjał na ok. 900 tyś firm !!!  900 tys potencjalnych klientów !!! Masz pojęcie?! Ojjj, będzie co robić przez wiele lat J

Druga informacja: Będą szkolenia dla Koordynatorów ( przynajmniej tych czołowych)
Dla tych którzy nie będą zaproszeni w pierwszej turze, będę osobiście prowadził szkolenia online i poprzez responder.

Ile będzie kosztował Abonament? Nie ustalone jest jeszcze ostatecznie, ale jak spytałem o tolerancję ”powiedzmy 30 %” to padło 600 zł. Czyli domyślam się że niewiele zdrożeje ale na abonament ma się składać: obsługa, adres działalności firmy, formalności urzędowe i prawne, obsługa księgowa w automatycznym panelu online przy współpracy z największą firmą księgową w Europie. ( potrzebna będzie choć niewielka znajomość internetu i komputera by wklepać dane fakturowe / instrukcja obsługi biura jest online i jest po polsku)

Kolejna sprawa: każdy zainteresowany otrzyma możliwość automatycznie uzupełniającej się właściwej treści na jego stronie internetowej, tak by nie było bzdur i przekłamań w prezentowanych informacjach  na stronach www ( pełna autoryzacja). Profesjonalną stronę www dla siebie będziesz mogł zamówić prawie za darmo u mnie tak jak do tej pory: http://www.dezi.pl/?twoja-strona-www,147

Ode mnie każda zainteresowana osoba otrzyma bezpośrednie wsparcie i przedstawię bez tajemnic całe moje know how  tak by każdy mógł przynajmniej zejść z kosztem abonamentu do zera lub zarabiać kilkanaście tyś PLN  miesięcznie! To nie będzie nic trudnego 🙂

Mam pytanie:
Co byś powiedział na biznes,w którym ludzie  płacą Ci duże pieniądze za robienie odjazdowych rzeczy?
Co byś powiedział na biznes, który daje mnóstwo frajdy i jeszcze więcej pieniędzy przy znacznie mniejszej ilości pracy niż sklep internetowy itp.?

Teraz ode mnie dostajesz Biznes gotowy pod Klucz!

 

A poniżej oficjalne ogłoszenie z 01 września 2011 r
(…ogłoszenie nie różni się w zasadzie niczym od poprzedniej informacji z przed miesiąca oprócz zaznaczonego kolorem zdania):

„[…]…Dzięki Państwa licznym sygnałom dot. różnych aspektów i płaszczyzn optymalizacji kosztów, nowa oferta jest ciągle modyfikowana i udoskonalana, by produkt finalny mógł sprostać wymaganiom i potrzebom wszystkich obecnych i przyszłych Klientów.
System rejestracji zostanie otwarty przyp. w październiku br., o czym będziemy na bieżąco informować na stronach naszego portalu oraz w Panelu Klienta.
Wszystkich zainteresowanych nową ofertą oraz pakietem usług serdecznie zapraszamy do kontaktu końcem września.
Za zaistniałe utrudnienia serdecznie przepraszamy.”

Więc nowa oferta Optymalizacji ZUS, podatku dochodowego i VAT poprzez “przeniesienie firmy do UK” (spólki  Ltd ) już niebawem.
… poproszę o jeszcze chwile cierpliwości ( to zaledwie kilka tyg.), chcemy wystartować
we wrześniu tak by nie maksymalnie zmniejszyć ilość błędów w systemie i potknięć
Prześlę wszelkie informacje jak nowa oferta już ruszy i jak będę miał pełen obraz i  ustalimy pierwsze kroki z Panem Ireneuszem.

Ważne:
Przyczyny dla których oferta jest nazwijmy to poszerzana są opisane na moim
blogu z datą 3 sierpnia: www.pawelkurnik.pl

Tymczasem aby pozostać ze mna w kontakcie proszę zapisać się na listę
korespondencyjną /newsletter – po prawej stronie u góry.

 

Jeśli chcesz otrzymywać podobne treści oraz Informację: Jak nie płacić ZUS i zmniejszyć podatki wpisz swój mail i imię:

E-mail: Imię:
Zgadzam się z Polityką Prywatności

Witaj, nazywam się Paweł Kurnik i jestem degustatorem życia. Każdy dzień jest dla mnie wyzwaniem i szansą na jeszcze lepsze jutro.


Skomentuj na Facebooku:

Feedback

1

Dodaj komentarz

Jak nie dać się okradać i zadbać o przyszłość?

Gdzie wysłać Ebooka?

O Mnie

Witaj, nazywam się Paweł Kurnik i jestem degustatorem życia. Każdy dzień jest dla mnie wyzwaniem i szansą na jeszcze lepsze jutro. Czytaj Więcej »

Polub nas na Facebooku

Projekty

Sigma Partner
TaxCoin.io
Dezi.pl
taxelit.com

Najnowsze Wpisy

Dlaczego inwestorzy uznali nasze oprogramowanie za spektakularne?

ZOBACZ NAGRANIE Z WYSTĄPIENIA I DOWIEDZ SIĘ dlaczego inwestorzy uznali nasze oprogramowanie za spe...

Archiwum