Szukasz czegoś?

Przejmujemy konkurencję !

Autor:

Mam dobrą nowinę.

Zapewne niektórzy z Was już o tym wiedzą… że rozpoczęliśmy procedury przejęcia księgowości KGtax i całego systemu obsługi klienta tej firmy w PL.
Ci którzy korzystali z usług tego biura zdają sobie sprawę z dotychczasowych, nazwijmy to, kiepskich standardów… Nie chcę w tym momencie rozwijać tego wątku bo ten kto wie … to wie… i  w kontakcie z Dezi.pl z pewnością cieszy się z takiego obrotu sprawy.
Tan artykuł jest skierowany przede wszystkim do tych z Państwa, którzy czekają na konkretne zmiany… a ja zapewniam wszystkich, że zmiany będą konkretne tak w obsłudze jak i w możliwościach współpracy. Mam nadzieję że 0 zł kosztów za obsługę księgową w Dezi.pl nikogo już nie zdziwi.

By móc obsługiwać Państwa w lepszym standardzie niż dotychczasowe biuro księgowe  proszę wypełnić tą ANKIETĘ (kliknij tutaj)Wypełnij ją również jeśli jesteś zainteresowany ofertą.

W sierpniu będę z wszystkimi klientami pracował  podczas warsztatów on-line w małych grupach tematycznych na podstawie wypełnionej ankiety. Każdy otrzyma maksymalna dawkę wiedzy potrzebną do sprawnej optymalizacji kosztów! UWAGA! Każdemu kto wypełni ankietę wyślę wyniki tej ankiety i będzie mógł przeczytać wypowiedzi innych.

Dezi.pl przejmuje księgowość KGtax w jej najgorszym (pomimo najlepszego czasu na rynku i zarazem najgorętszym) momencie . Klientów chcących skorzystać z taniej księgowości sp zoo i taniej księgowości brytyjskiej jest coraz więcej, gdyż coraz więcej Przedsiębiorców zauważa realne korzyści przy minimalnych tak naprawdę procedurach przeniesienia firmy na wyspy.  Decyzja wielu z Państwa powstała na skutek czystej kalkulacji na przyszłość oraz dlatego że nadal żywe jest moje hasło: “Wolna Przedsiębiorczość dla Każdego” a wielu z Was powierzyło swoja optymalizację naszym księgowym i wierzy w nasze starania.

Znam bolączki przedsiębiorców ponieważ dzień w dzień odpisuje na dziesiątki maili i zapytań, a mój telefon nigdy nie milknie często do późna wieczór. Wiem czego nie wiecie i czego nie rozumiecie i gdzie Was boli. Optymalizacja często znaczy po prostu taniej i przede wszystkim z wykorzystaniem  zgodnych z Kodeksem Prawa Spółek Handlowych rozwiązań.
Ale jak wiemy: Aby firma była dobrze obsłużona potrzebne jest powietrze dla księgowych. Muszą Oni mieć odpowiednia ilość czasu dla każdej  firmy z osobna więc musi być ich odpowiednia ilość. Jako zespół dołożymy wszelkich starań by ułatwić komfort współpracy i zapewnić obsługę na możliwie najwyższym poziomie.
Zmienimy raz na zawsze standardy obsługi księgowej Państwa firm tak w PL jak i w UK.

Jesteśmy skuteczni! Dezi.pl – Profesjonalna Optymalizacja w Najniższej Cenie.

Dla tych osób które chcą skorzystać z naszej księgowości w pierwszej kolejności wyprostujemy wszystkie zaległe sprawy.
Poproszę Was również o opinie w specjalnym formularzu na stronie dezi.pl i z każdym z osobna osobiście porozmawiam.
Każdy otrzyma bezpośredni kontakt do swojej Księgowej.
Niebawem wypuszczę na rynek InfoProdukt (od kilku miesięcy trwają prace). To konieczność, przekonuje sie o tym coraz bardziej. Dzięki niemu klient łatwiej przyswoi sobie wiedzę którą optrzyma w jednym miejscu…i wszystko stanie się jasne jak słońce 🙂

Zależy mi na Was.
Wolności i sukcesów

Już tysiące przedsiębiorców przeniosło swoje firmy do Anglii i również nie płacą ZUS a ich ulga podatkowa może sięgać nawet 37 tyś Funtów ! Co Ty tu jeszcze robisz? to czysta rozrzutność !
Przeczytaj przejrzysty opis możliwości jakie niesie LTD i Sp z o. o – Korzysci

 

   Send article as PDF   

Jeśli chcesz otrzymywać podobne treści oraz Informację: Jak nie płacić ZUS i zmniejszyć podatki wpisz swój mail i imię:

E-mail: Imię:
Zgadzam się z Polityką Prywatności

Witaj, nazywam się Paweł Kurnik i jestem degustatorem życia. Każdy dzień jest dla mnie wyzwaniem i szansą na jeszcze lepsze jutro.


Skomentuj na Facebooku:

Dodaj komentarz

Jak nie dać się okradać i zadbać o przyszłość?

Gdzie wysłać Ebooka?

O Mnie

Witaj, nazywam się Paweł Kurnik i jestem degustatorem życia. Każdy dzień jest dla mnie wyzwaniem i szansą na jeszcze lepsze jutro. Czytaj Więcej »

Polub nas na Facebooku

Projekty

Sigma Partner
Dezi.pl
Przelewy zagraniczne
Energy Invest Group
Miasto szkoleń

Najnowsze Wpisy

Czy kryptowaluty są bezpieczne?

  Aby odpowiedzieć szczerze na to pytanie, trzeba jasno stwierdzić, że inwestowanie samo w s...

Archiwum