Szukasz czegoś?

Przejmujemy konkurencję !

Autor:

Mam dobrą nowinę.

Zapewne niektórzy z Was już o tym wiedzą… że rozpoczęliśmy procedury przejęcia księgowości KGtax i całego systemu obsługi klienta tej firmy w PL.
Ci którzy korzystali z usług tego biura zdają sobie sprawę z dotychczasowych, nazwijmy to, kiepskich standardów… Nie chcę w tym momencie rozwijać tego wątku bo ten kto wie … to wie… i  w kontakcie z Dezi.pl z pewnością cieszy się z takiego obrotu sprawy.
Tan artykuł jest skierowany przede wszystkim do tych z Państwa, którzy czekają na konkretne zmiany… a ja zapewniam wszystkich, że zmiany będą konkretne tak w obsłudze jak i w możliwościach współpracy. Mam nadzieję że 0 zł kosztów za obsługę księgową w Dezi.pl nikogo już nie zdziwi.

By móc obsługiwać Państwa w lepszym standardzie niż dotychczasowe biuro księgowe  proszę wypełnić tą ANKIETĘ (kliknij tutaj)Wypełnij ją również jeśli jesteś zainteresowany ofertą.

W sierpniu będę z wszystkimi klientami pracował  podczas warsztatów on-line w małych grupach tematycznych na podstawie wypełnionej ankiety. Każdy otrzyma maksymalna dawkę wiedzy potrzebną do sprawnej optymalizacji kosztów! UWAGA! Każdemu kto wypełni ankietę wyślę wyniki tej ankiety i będzie mógł przeczytać wypowiedzi innych.

Dezi.pl przejmuje księgowość KGtax w jej najgorszym (pomimo najlepszego czasu na rynku i zarazem najgorętszym) momencie . Klientów chcących skorzystać z taniej księgowości sp zoo i taniej księgowości brytyjskiej jest coraz więcej, gdyż coraz więcej Przedsiębiorców zauważa realne korzyści przy minimalnych tak naprawdę procedurach przeniesienia firmy na wyspy.  Decyzja wielu z Państwa powstała na skutek czystej kalkulacji na przyszłość oraz dlatego że nadal żywe jest moje hasło: “Wolna Przedsiębiorczość dla Każdego” a wielu z Was powierzyło swoja optymalizację naszym księgowym i wierzy w nasze starania.

Znam bolączki przedsiębiorców ponieważ dzień w dzień odpisuje na dziesiątki maili i zapytań, a mój telefon nigdy nie milknie często do późna wieczór. Wiem czego nie wiecie i czego nie rozumiecie i gdzie Was boli. Optymalizacja często znaczy po prostu taniej i przede wszystkim z wykorzystaniem  zgodnych z Kodeksem Prawa Spółek Handlowych rozwiązań.
Ale jak wiemy: Aby firma była dobrze obsłużona potrzebne jest powietrze dla księgowych. Muszą Oni mieć odpowiednia ilość czasu dla każdej  firmy z osobna więc musi być ich odpowiednia ilość. Jako zespół dołożymy wszelkich starań by ułatwić komfort współpracy i zapewnić obsługę na możliwie najwyższym poziomie.
Zmienimy raz na zawsze standardy obsługi księgowej Państwa firm tak w PL jak i w UK.

Jesteśmy skuteczni! Dezi.pl – Profesjonalna Optymalizacja w Najniższej Cenie.

Dla tych osób które chcą skorzystać z naszej księgowości w pierwszej kolejności wyprostujemy wszystkie zaległe sprawy.
Poproszę Was również o opinie w specjalnym formularzu na stronie dezi.pl i z każdym z osobna osobiście porozmawiam.
Każdy otrzyma bezpośredni kontakt do swojej Księgowej.
Niebawem wypuszczę na rynek InfoProdukt (od kilku miesięcy trwają prace). To konieczność, przekonuje sie o tym coraz bardziej. Dzięki niemu klient łatwiej przyswoi sobie wiedzę którą optrzyma w jednym miejscu…i wszystko stanie się jasne jak słońce 🙂

Zależy mi na Was.
Wolności i sukcesów

Już tysiące przedsiębiorców przeniosło swoje firmy do Anglii i również nie płacą ZUS a ich ulga podatkowa może sięgać nawet 37 tyś Funtów ! Co Ty tu jeszcze robisz? to czysta rozrzutność !
Przeczytaj przejrzysty opis możliwości jakie niesie LTD i Sp z o. o – Korzysci

 

Jeśli chcesz otrzymywać podobne treści oraz Informację: Jak nie płacić ZUS i zmniejszyć podatki wpisz swój mail i imię:

E-mail: Imię:
Zgadzam się z Polityką Prywatności

Witaj, nazywam się Paweł Kurnik i jestem degustatorem życia. Każdy dzień jest dla mnie wyzwaniem i szansą na jeszcze lepsze jutro.


Skomentuj na Facebooku:

Dodaj komentarz

Jak nie dać się okradać i zadbać o przyszłość?

Gdzie wysłać Ebooka?

O Mnie

Witaj, nazywam się Paweł Kurnik i jestem degustatorem życia. Każdy dzień jest dla mnie wyzwaniem i szansą na jeszcze lepsze jutro. Czytaj Więcej »

Polub nas na Facebooku

Projekty

Sigma Partner
TaxCoin.io
Dezi.pl
taxelit.com

Najnowsze Wpisy

Pakiet eCommerce VAT od lipca !

Państwa członkowskie UE nadal tracą co roku prawie 150 mld euro w dochodach VAT. Według danych K...

Archiwum