Szukasz czegoś?

Szybki numerek i Jacek Branas, co mają wspólnego?

Autor:

Dzisiaj trochę o czym innym.

Drogi przedsiębiorco będę mówił nie o Tobie, a do Ciebie w tym krótkim liście.

Wyobraź sobie że właśnie wysłałem do dosyć sporej społeczności ( kilkanaście tysięcy naszych respondentów ) informację która brzmiała na wstępie tak:

60 sekund dzieli Cię od otrzymania cennej niespodzianki, która może zmienić Twoje życie, prawdopodobnie nawet przyśpieszy Twój biznes. To nie żadna wpadka, mówię serio !

Zapisz się na newsletter i w 60 sekund odpowiedz tylko na jedno pytanie… Szybki numerek w 60 sekund !….wykorzystaj okazję!

Zaproponowałem wszystkim zrobić kilka prostych ruchów z korzyścią dla siebie i swojej firmy informując, że aktualnie pracuję nad przygotowaniem darmowego internetowego szkolenia, a raczej kilku szkoleń online na żywo pełnego praktycznych strategii, które stosują najbardziej szczęśliwi i efektywni przedsiębiorcy.

Mój dobry znajomy stwierdził że nie opłaca mi się taki nakład pracy oddawać za darmo, że to masa roboty, a wiedza, którą chcę przedstawić jest na tyle cenna że powinienem brać za to pieniądze.

Sądzę, że stwierdził to dlatego iż dowiedział się , że wystąpi Jacek Branas, niesamowity człowiek, człowiek rakieta. Mówią, że to jest likwidator!

Jacek Branas likwiduje ograniczenia w firmach! (Więcej o Jacku znajdziesz na tej stronie. ) Poza tym jako biuro rachunkowe też będziemy za darmo rozdawać wiedzę dotyczącą optymalizacji podatkowych oraz wspólnie z Jackiem przedstawimy rozwiązania które powiedzą m.in.:

  • Jak przestać walczyć ceną i sprzedawać drogie produkty/usługi
  • Kilka metod na poprawę efektywności osobistej
  • Jak pozbyć się biurokracji i załatwiania spraw urzędowych

Po co to wszystko robię dla Ciebie przedsiębiorco?…bo prawie pewne jest że się nie znamy prawda?  … wobec tego nie masz do mnie zaufania, a skoro tak, to prawdopodobnie nie skorzystasz z usług mojej księgowości, a właśnie mnie na tym najbardziej zależy. Dlatego zanim zostaniesz moim klientem chcę byś wpierw dostał ode mnie i od Jacka za darmo coś dobrego, coś co ma faktycznie wartość!

Oczywiście nie ma tu żadnego przymusu, kiedy skorzystasz z naszej wiedzy nie musisz później zostać klientem, a i tak wszystko otrzymasz za darmo. To prawdopodobnie jedyna tego rodzaju okazja!.  Na webinarach przedstawimy fajne rozwiązania.

Poznałem Jacka jako sprzymierzeńca o bogatej wiedzy do spożytkowania przez każdego przedsiębiorcę. To co otrzymasz od Niego na webinarze będziesz mógł wdrożyć niemal w jednej chwili u siebie w firmie i zamienić wszystko na wymierne korzyści.

Plan jest taki:

  1. Zapisujesz się na (firmowy newsletter) pod tym adresem klikając tutaj. (Wpisujesz w prawej kolumnie, adres email, imię i klikasz zapisz.)
  2. Wypełniasz naprawdę bardzo krótką ankietę klikając tutaj. – a ja będę mógł na tej podstawie dostarczyć Ci potrzebną wiedzę do rozwoju Twojej firmy.

Brzmi w porządku ?

…też mi się tak wydaje!

Co w tym całym przedsięwzięciu marketingowym jest najciekawsze, to to , że planujemy jeszcze w tym roku kilka spotkań, więc webinarów będzie przynajmniej dwa w tym również i warsztaty czyli jest szansa spotkać się osobiście i jak to mówią: Pogadać o interesach 🙂

By nas śledzić i otrzymać kilka pomysłów na ten rok: polub nas na Facebooku, a najlepiej zapisz się na newsletter na naszej stronie SigmaPARTNER.pl. Otrzymasz za darmo wiele różnych wartościowych informacji i nie ominie Cię żadne spotkanie. O wszystkim będziesz informowany na bieżąco.

Pozdrawiam i do zobaczenia,
Paweł Kurnik

   Send article as PDF   

Jeśli chcesz otrzymywać podobne treści oraz Informację: Jak nie płacić ZUS i zmniejszyć podatki wpisz swój mail i imię:

E-mail: Imię:
Zgadzam się z Polityką Prywatności

Witaj, nazywam się Paweł Kurnik i jestem degustatorem życia. Każdy dzień jest dla mnie wyzwaniem i szansą na jeszcze lepsze jutro.


Skomentuj na Facebooku:

Dodaj komentarz

Jak nie dać się okradać i zadbać o przyszłość?

Gdzie wysłać Ebooka?

O Mnie

Witaj, nazywam się Paweł Kurnik i jestem degustatorem życia. Każdy dzień jest dla mnie wyzwaniem i szansą na jeszcze lepsze jutro. Czytaj Więcej »

Polub nas na Facebooku

Projekty

Sigma Partner
Dezi.pl
Przelewy zagraniczne
Energy Invest Group
Miasto szkoleń

Najnowsze Wpisy

Czy kryptowaluty są bezpieczne?

  Aby odpowiedzieć szczerze na to pytanie, trzeba jasno stwierdzić, że inwestowanie samo w s...

Archiwum