Szukasz czegoś?

Szybki numerek i Jacek Branas, co mają wspólnego?

Autor:

Dzisiaj trochę o czym innym.

Drogi przedsiębiorco będę mówił nie o Tobie, a do Ciebie w tym krótkim liście.

Wyobraź sobie że właśnie wysłałem do dosyć sporej społeczności ( kilkanaście tysięcy naszych respondentów ) informację która brzmiała na wstępie tak:

60 sekund dzieli Cię od otrzymania cennej niespodzianki, która może zmienić Twoje życie, prawdopodobnie nawet przyśpieszy Twój biznes. To nie żadna wpadka, mówię serio !

Zapisz się na newsletter i w 60 sekund odpowiedz tylko na jedno pytanie… Szybki numerek w 60 sekund !….wykorzystaj okazję!

Zaproponowałem wszystkim zrobić kilka prostych ruchów z korzyścią dla siebie i swojej firmy informując, że aktualnie pracuję nad przygotowaniem darmowego internetowego szkolenia, a raczej kilku szkoleń online na żywo pełnego praktycznych strategii, które stosują najbardziej szczęśliwi i efektywni przedsiębiorcy.

Mój dobry znajomy stwierdził że nie opłaca mi się taki nakład pracy oddawać za darmo, że to masa roboty, a wiedza, którą chcę przedstawić jest na tyle cenna że powinienem brać za to pieniądze.

Sądzę, że stwierdził to dlatego iż dowiedział się , że wystąpi Jacek Branas, niesamowity człowiek, człowiek rakieta. Mówią, że to jest likwidator!

Jacek Branas likwiduje ograniczenia w firmach! (Więcej o Jacku znajdziesz na tej stronie. ) Poza tym jako biuro rachunkowe też będziemy za darmo rozdawać wiedzę dotyczącą optymalizacji podatkowych oraz wspólnie z Jackiem przedstawimy rozwiązania które powiedzą m.in.:

  • Jak przestać walczyć ceną i sprzedawać drogie produkty/usługi
  • Kilka metod na poprawę efektywności osobistej
  • Jak pozbyć się biurokracji i załatwiania spraw urzędowych

Po co to wszystko robię dla Ciebie przedsiębiorco?…bo prawie pewne jest że się nie znamy prawda?  … wobec tego nie masz do mnie zaufania, a skoro tak, to prawdopodobnie nie skorzystasz z usług mojej księgowości, a właśnie mnie na tym najbardziej zależy. Dlatego zanim zostaniesz moim klientem chcę byś wpierw dostał ode mnie i od Jacka za darmo coś dobrego, coś co ma faktycznie wartość!

Oczywiście nie ma tu żadnego przymusu, kiedy skorzystasz z naszej wiedzy nie musisz później zostać klientem, a i tak wszystko otrzymasz za darmo. To prawdopodobnie jedyna tego rodzaju okazja!.  Na webinarach przedstawimy fajne rozwiązania.

Poznałem Jacka jako sprzymierzeńca o bogatej wiedzy do spożytkowania przez każdego przedsiębiorcę. To co otrzymasz od Niego na webinarze będziesz mógł wdrożyć niemal w jednej chwili u siebie w firmie i zamienić wszystko na wymierne korzyści.

Plan jest taki:

  1. Zapisujesz się na (firmowy newsletter) pod tym adresem klikając tutaj. (Wpisujesz w prawej kolumnie, adres email, imię i klikasz zapisz.)
  2. Wypełniasz naprawdę bardzo krótką ankietę klikając tutaj. – a ja będę mógł na tej podstawie dostarczyć Ci potrzebną wiedzę do rozwoju Twojej firmy.

Brzmi w porządku ?

…też mi się tak wydaje!

Co w tym całym przedsięwzięciu marketingowym jest najciekawsze, to to , że planujemy jeszcze w tym roku kilka spotkań, więc webinarów będzie przynajmniej dwa w tym również i warsztaty czyli jest szansa spotkać się osobiście i jak to mówią: Pogadać o interesach 🙂

By nas śledzić i otrzymać kilka pomysłów na ten rok: polub nas na Facebooku, a najlepiej zapisz się na newsletter na naszej stronie SigmaPARTNER.pl. Otrzymasz za darmo wiele różnych wartościowych informacji i nie ominie Cię żadne spotkanie. O wszystkim będziesz informowany na bieżąco.

Pozdrawiam i do zobaczenia,
Paweł Kurnik

Jeśli chcesz otrzymywać podobne treści oraz Informację: Jak nie płacić ZUS i zmniejszyć podatki wpisz swój mail i imię:

E-mail: Imię:
Zgadzam się z Polityką Prywatności

Witaj, nazywam się Paweł Kurnik i jestem degustatorem życia. Każdy dzień jest dla mnie wyzwaniem i szansą na jeszcze lepsze jutro.


Skomentuj na Facebooku:

Dodaj komentarz

Jak nie dać się okradać i zadbać o przyszłość?

Gdzie wysłać Ebooka?

O Mnie

Witaj, nazywam się Paweł Kurnik i jestem degustatorem życia. Każdy dzień jest dla mnie wyzwaniem i szansą na jeszcze lepsze jutro. Czytaj Więcej »

Polub nas na Facebooku

Projekty

Sigma Partner
TaxCoin.io
Dezi.pl
taxelit.com

Najnowsze Wpisy

Cza$ niewolników

Prezes Giełdy Papierów Wartościowych przekonuje, że przed wprowadzeniem cyfrowej waluty w Polsce...

Archiwum