Szukasz czegoś?

DEKADA SZYBSZYCH PŁATNOŚCI

Autor:
Dekada szybkich płatności

Wpływ czasu rzeczywistego i przewidywania w kwestii szybkich płatności.

Szybsze płatności mają kilkanaście lat. Sektor płatniczy ma wkrótce wejść w nową innowacyjną erę, napędzaną przez zmiany w najbardziej znaczącym technologicznie i obecnie regulowanym sektorze- sektorze finansowym.

Zmiany, które właśnie następują to zmiany, które przenoszą nas od szybszych płatności do płatności w czasie rzeczywistym. Projekt TAXELIT w najbliższych latach rozsiądzie się wśród przestarzałych i niewydajnych  oprogramowań księgowych a następnie przejmie część rynku i zacementuje swój status lidera w dziedzinie natychmiastowych płatności i ich rozliczeń.

Wszyscy krypto-entuzjaści oczekują na regulacje prawne, które jeszcze w tym roku beda miały swój wielki finał żmudnych prac nad tym technologicznym fenomenem oczywiście gdzie ?… w Szwajcarii. Mówi się że to właśnie Szwajcaria zostanie światowym liderem, w dziedzinie prawnych regulacji rynku kryptowalut i to w Szwajcarii zapoczątkowany zostanie ogólnoświatowy proces zmian mający na celu ujednolicenie prawa miedzynarodowego w tej dziedzinie i adaptacji społecznej kryptowalut wśród różnych Państw.

Za nim to nastąpi mój zespół w najbliższych latach, będzie musieli zbadać, w jaki sposób technologia blockchain jest najłatwiej przyjmowana przez rynek jak i regulacje dotyczące rynku kryptowalut sprzyjają rozwojowi naszego TAXELIT i jemu podobnych projektów.

Przez ostatnie kilkanaście lat widzieliśmy ogromne zmiany w technologii i sposobie płacenia.

Wszystkie te nadchodzące zmiany mają na celu kształtowanie rynku natychmiastowych płatności. Chodzi o to, by uwolnić potencjał nowego modelu ekonomicznego zorientowanego na konsumenta i zrewolucjonizować sposób, w jaki płacimy za usługi i towary.

Wygląda na to, że ukierunkowane tempo zmian jeszcze bardziej przyspieszy w następnej dekadzie dzięki szybszej, bardziej wszechobecnej internetowej łączności przedmiotów, zmian wielkość płatności oraz większej ich ilości w czasie rzeczywistym gdzie dostęp do tych usług będą mogli mieć wszyscy. Wszyscy w sensie globalnym.

Zbliżają się nieuniknione zmiany i ich mocne uderzenie. Technologia blockchain przyniesie coraz większe korzyści wszystkim ludziom gdyż poziom ogólnego dostępu stworzy możliwość powstania nowych, innowacyjnych usług. Przyszłość to blockchain. BLOCKCHAIN TO KSIEGOWOŚĆ

Jeśli chcesz otrzymywać podobne treści oraz Informację: Jak nie płacić ZUS i zmniejszyć podatki wpisz swój mail i imię:

E-mail: Imię:
Zgadzam się z Polityką Prywatności

Witaj, nazywam się Paweł Kurnik i jestem degustatorem życia. Każdy dzień jest dla mnie wyzwaniem i szansą na jeszcze lepsze jutro.


  Skomentuj na Facebooku:

  Dodaj komentarz

  Jak nie dać się okradać i zadbać o przyszłość?

  Gdzie wysłać Ebooka?

  O Mnie

  Witaj, nazywam się Paweł Kurnik i jestem degustatorem życia. Każdy dzień jest dla mnie wyzwaniem i szansą na jeszcze lepsze jutro. Czytaj Więcej »

  Polub nas na Facebooku

  Najnowsze Wpisy

  Kilka przypomnień przed wyborami

    15-go października wybory! Przez ostatnie 3 lata polski złoty a zatem nasze oszczędności ...

  Archiwum