Szukasz czegoś?

Milowy Krok w Nowej Ofercie! ZUS bez szans!

Autor:

Program pilotażowy (testowy) z grupą naszych klientów dobiega powoli końca.
Biegli byli pewni tworzonej oferty ale czekaliśmy na oficjalne pisemne potwierdzenie i opinie z jednostek ZUS.
ZUS oficjalnie potwierdził legalne wyłączenie się przedsiębiorców z pod “opieki” tej instytucji.
W związku z tym nastąpił krok milowy w powstającej Nowej Ofercie.

Zasadnicza kwestia wątpliwości została pomyślnie potwierdzona i Oferta wkroczyła na nową płaszczyznę realizacji projektu, najwyższa góra przeciwności została pokonana i 95% zmagań zostało już za nami.
Z oferty będą mogli korzystać te podmioty które do tej pory miały wątpliwości, gdyż działały stacjonarnie na terenie Polski a propozycja “praca w UK – Firma w PL” dla nich niosła pewien garb… (jaki?- o tym piszę na blogu artykuł z 3 sierpnia 2011)

Z Oferty będą mogli teraz swobodnie korzystać nareszcie taksówkarze (którym jakby ktoś się przypieprzył (nazywam sprawę po imieniu) łatwo utrudnić życie,  że niby to nie pracują za granicą nawet zdalnie), producenci ze swoimi zakładami, sklepikarze, agenci ubezpieczeniowi (agent nie będzie miał problemów z umowami agencyjnymi ze swoją firmą dla której pisze umowy i z licencją PUNU) itd itd…

W pierwszym kwartale 2012 pojawi się Nowa Oferta Wszystkich zainteresowanych już teraz zapraszamy do zapisania się w naszej „Poczekalni”.

Mówiąc krótko, Nowa Oferta będzie kompletna dla pełnego wachlarza przedsiębiorców. Co się z tym wiąże?
1. wiąże się z bardzo dużym zainteresowaniem, które się pojawi na rynku potencjalnych klientów. Czy znacie kogoś kto dobrowolnie płaci ZUS i podatki ?
Kiedy zaczynałem rynek nie znał oferty optymalizacji i ciężko było znaleźć choć jednego..teraz tysiące jest zainteresowanych (szacunki mówią że potencjalnie ok 900 tyś przedsiębiorstw)
2. dzięki programowi partnerskiemu w bardzo łatwy sposób nasi klienci zejdą z kosztami abonamentu za usługę do 0 zł ( pomogę osobiście każdemu klientowi zredukować koszty do zera)

A jak można tutaj zarobić?
3. Ci którzy zdecydują się zostać Koordynatorami Aktywnymi w ciągu przyszłego roku zbudują organizacje (sieci klientów) przynoszące 5-cio cyfrowe dochody miesięczne, wolne od podatków i ZUS! (jestem osobiście zainteresowany sukcesami tych osób które będą chciały ze mną współpracować. Zaoszczędzę  każdemu przynajmniej pół roku pracy oddjac im całe know-how, pokarzę najkrótszą drogę do sukcesu, podzielę się doświadczeniem i dam opiekę menedżerów z którymi współpracuję)

…no dobra miało być krótko, więc kończę na razie
następne newsy niebawem  🙂

Pośmiejmy się :

Jeśli chcesz otrzymywać podobne treści oraz Informację: Jak nie płacić ZUS i zmniejszyć podatki wpisz swój mail i imię:

E-mail: Imię:
Zgadzam się z Polityką Prywatności

Witaj, nazywam się Paweł Kurnik i jestem degustatorem życia. Każdy dzień jest dla mnie wyzwaniem i szansą na jeszcze lepsze jutro.


Skomentuj na Facebooku:

Feedback

4
 • Łukasz Wyszomirski

  Dla mnie jest to wielki człowiek z ogromna odwagą, pozostaje się tylko modlić iż cały ten pieprzony system zostanie obalony i ludzie się obudzą z letargu i zaczną w większych ilościach wychodzić na ulicę by walczyć !

 • Bolek

  ZUS to wielkie złodziejstwo. Płacić trzeba wielkie pieniądze a jeżeli zachorujesz to musisz być chory min. 30 dni, chorobowego dostaniesz 300 560 zet miesięcznie. Ale płacisz na dziś 900 zet. W razie wypadku przy pracy udowadniaj że nie masz garba. że wypadek miał związek z pracą.

 • gh

  Zus nie jest taki zły. Jednak płacenie pełnego ZUSu przez osobę prowadzącą jednoosobową działalność gospodarczą jest bez sensu – zwłaszcza przy niskich dochodach.
  To po prostu nieuczciwe!

 • Andrzej

  Dla mnie ZUS to zalegalizowany przekręt , bandycka organizacja działająca w imię prawa.

Dodaj komentarz

Jak nie dać się okradać i zadbać o przyszłość?

Gdzie wysłać Ebooka?

O Mnie

Witaj, nazywam się Paweł Kurnik i jestem degustatorem życia. Każdy dzień jest dla mnie wyzwaniem i szansą na jeszcze lepsze jutro. Czytaj Więcej »

Polub nas na Facebooku

Projekty

Sigma Partner
TaxCoin.io
Dezi.pl
taxelit.com

Najnowsze Wpisy

Dlaczego inwestorzy uznali nasze oprogramowanie za spektakularne?

ZOBACZ NAGRANIE Z WYSTĄPIENIA I DOWIEDZ SIĘ dlaczego inwestorzy uznali nasze oprogramowanie za spe...

Archiwum