Szukasz czegoś?

Twoj biznes online, gotowy i pod klucz !

Autor:

Dawno nie pisałem o projekcie Dubli ale to nie znaczy że zapomniałem . Cały czas  działam i wraz z zespołem przygotowywałem materiały i portal (darmowa rejestracja) www.ActiveDubli.com

ActiveDubli.com jest dla Ciebie i ma służyć wszystkim aktywnym Partnerom i klientom dlatego już teraz proszę Cię o uwagi i propozycje dotyczące jego koncepcji. Bardzo uważnie przestudiuję każdą z nich, każda sugestia jest dla mnie cenna.

Po tym wstępie nie wiem od czego zacząć  hmmm…może od tego iż Dubli jest na tyle nowością na rynku że nikt (lub dosłownie garstka ludzi) nie słyszał o tej platformie rozrywki i tanich zakupów. To jest idealny moment wejścia dla wszystkich zainteresowanych współpracą, gdyż w Polsce tak naprawdę prócz wąskiej grupy osób nikt nie działa profesjonalnie.

Jak i od czego zacząć, gdzie szukać pomocy i inspiracji , będę tego uczył na szkoleniach i pokazywał krok po kroku, miesiąc po miesiącu, ( rok po roku  ) jak rozwija się ten biznes. Pokażę Ci, że prowadzenie firmy w Internecie możliwe jest bez dużych umiejętności technicznych i bez armii programistów. Chcę także pokazać Ci jak łatwo można zorganizować biznes internetowy w sposób w znacznym stopniu zautomatyzowany… aby stworzyć biznes zarabiający nawet kiedy śpisz!

Już na ukończeniu są prace związane z portalem www.ActiveDubli.com. Wiele jeszcze materiałów i pomysłów tworzy się lub jest w planie, tak naprawdę Active Dubli jest w pieluchach… Co ten fakt może dać Tobie? Otóż będąc ze mną w kontakcie ( choćby dzięki newsletter’owi ) będziesz mógł automatycznie uczestniczyć w historii tworzenia się nowego przedsiębiorstwa. Przedsiębiorstwa na rozkwit którego będą się składały wspaniałe sukcesy wielu ludzi. Pragnąłbym, abyś wśród nich drogi Partnerze był również Ty. To wielka szansa, wiele się wspólnie nauczymy i wiele osiągniemy. Razem ze mną  w okresie do 2 lat stworzysz własne dochodowe przedsiębiorstwo.

Jakie możliwości daje portal?

Po pierwsze już teraz i w każdej dowolnej chwili możesz uczestniczyć w konferencji. Nagrana konferencja online ma swój stały punkt na stronie.  Możesz do niej wrócić w dowolnym momencie lub jak nie masz czasu możesz oglądnąć ja na raty.

Nie musisz teraz czekać do 20:00 w poniedziałek, środę lub piątek. Tak rzy okazji podaję link do stałej konferencji na żywo online, oto on: http://www.hotconference.com/conference,dubli-polska

Po za tym:

Na stronie głównej znajdziesz pole, w które wystarczy wpisać adres Twojego znajomego, by zaprosić go do serwisu Active Dubli.

W zakładce Partnerzy znajdziesz mapkę oraz linki do stron wyróżnionych i współpracujących z nami firm / osób. Ty też możesz dodać tu siebie lub swoją firmę! Dzięki temu każdy kto wejdzie na mapkę odnajdzie Ciebie jako najbliższego Partnera i nawiąże z Toba kontakt.

Na Forum porozmawiasz z innymi użytkownikami oraz dowiesz się więcej na temat programu Dubli.com

W dziale Spotkania znajdziesz kalendarium konferencji internetowych oraz tradycyjnych szkoleń.

Na stronie Wideo znajdziesz filmy przedstawiające w prosty sposób system działania i specyfikę Active Dubli.

Czytaj firmowego informacyjnego bloga i samemu dziel się Swoimi doświadczeniami na swoim blogu!

Rejestrując się w www.ActiveDubli.com  zostajesz automatycznie zapisany na nasz newsletter. Będziemy w ten sposób informować Cię o nowych wydarzeniach, spotkaniach i możliwościach związanych z programem aukcyjnym Dubli.

Pełny opis możliwości ActiveDubli znajduje się tutaj: http://www.activedubli.com/strona/wskazowki

Witaj wśród użytkowników Active Dubli!

 

 

 

ZOSTAŃ PARTNEREM – tutaj link do rejestracji biznesowej 

ZAREJESTROJ SIĘ BY ODEBRAĆ SWOJ VOUCHER ORAZ DOSTĘP DO TWOJEJ ULUBIONEJ MUZY

 

   Send article as PDF   

Jeśli chcesz otrzymywać podobne treści oraz Informację: Jak nie płacić ZUS i zmniejszyć podatki wpisz swój mail i imię:

E-mail: Imię:
Zgadzam się z Polityką Prywatności

Witaj, nazywam się Paweł Kurnik i jestem degustatorem życia. Każdy dzień jest dla mnie wyzwaniem i szansą na jeszcze lepsze jutro.


Skomentuj na Facebooku:

Dodaj komentarz

Jak nie dać się okradać i zadbać o przyszłość?

Gdzie wysłać Ebooka?

O Mnie

Witaj, nazywam się Paweł Kurnik i jestem degustatorem życia. Każdy dzień jest dla mnie wyzwaniem i szansą na jeszcze lepsze jutro. Czytaj Więcej »

Polub nas na Facebooku

Projekty

Sigma Partner
Dezi.pl
Przelewy zagraniczne
Energy Invest Group
Miasto szkoleń

Najnowsze Wpisy

Czy kryptowaluty są bezpieczne?

  Aby odpowiedzieć szczerze na to pytanie, trzeba jasno stwierdzić, że inwestowanie samo w s...

Archiwum