Szukasz czegoś?

Polub nas na Facebooku!

Autor:

Czy chcesz być na bieżąco z informacjami dotyczącymi optymalizacji kosztów swojej firmy? Czy interesujesz się tym, co się dzieje z Twoimi pieniędzmi w ZUS i OFE? A może masz ochotę  pośmiać się z szarej rzeczywistości polskiego przedsiębiorcy? Polub nas na Facebooku i poleć znajomemu!

Mamy już ponad 4,600 fanów na Facebooku i ta liczba cały czas rośnie! Polub do nas bo codziennie dostarczamy Wam albo dawkę informacji z naszym drobnym komentarzem, albo dawkę dobrego humoru. Wszystko wokół tego, jak to nasze państwo traktuje małych i średnich przedsiębiorców jak dojne krowy, z których ściąga kasę zawsze wtedy, kiedy brakuje w budżecie.

Nie musisz śledzić wszystkie portale internetowe żeby wiedzieć, co ważnego się dzieje w kraju, czy są jakieś zmiany podatkowo-składkowe, gdzie tym razem rząd i ZUS utopili Twoje ciężko zarobione pieniądze. Każdego dnia, na naszym Facebookowym fanpagu zamieszczamy te informacje dla Ciebie. Kilka zdań, czasem link do artykułu, ciekawe zdjęcie. W szybki i prosty sposób możesz być na bieżąco – wystarczą 2 minuty żeby sprawdzić nasz profil i zobaczyć, co ciekawego zamieściliśmy tym razem.

Ale suche informacje to nie jedyne posty, które pojawiają się na Facebooku. W związku z tym, że FB ma dostarczać przyjemność oraz zabawę i zagląda się tam w celu poprawienia sobie humoru, oderwania się od pracy, zamieszczamy sporo dowcipów i cytatów, śmiesznych zdjęć i parodii. Zobacz przykłady poniżej i sprawdź więcej na naszym Facebooku.

 

ZUS draw

emerytura1

Zatem polub nas na Facebooku i poleć znajomemu!

Zbudujmy razem społeczność, która jest świadoma, co się wokół niej dzieje.

Śmiejmy się z tej szarej, ponurej rzeczywistości i losu polskiego przedsiębiorcy.

 

 

   Send article as PDF   

Jeśli chcesz otrzymywać podobne treści oraz Informację: Jak nie płacić ZUS i zmniejszyć podatki wpisz swój mail i imię:

E-mail: Imię:
Zgadzam się z Polityką Prywatności

Skomentuj na Facebooku:

Feedback

2

Dodaj komentarz

Jak nie dać się okradać i zadbać o przyszłość?

Gdzie wysłać Ebooka?

O Mnie

Witaj, nazywam się Paweł Kurnik i jestem degustatorem życia. Każdy dzień jest dla mnie wyzwaniem i szansą na jeszcze lepsze jutro. Czytaj Więcej »

Polub nas na Facebooku

Projekty

Sigma Partner
Dezi.pl
Przelewy zagraniczne
Energy Invest Group
Miasto szkoleń

Najnowsze Wpisy

Czy kryptowaluty są bezpieczne?

  Aby odpowiedzieć szczerze na to pytanie, trzeba jasno stwierdzić, że inwestowanie samo w s...

Archiwum