Szukasz czegoś?

Jak zautomatyzować wystawianie faktur i ograniczyć dojazdy do księgowej?

Autor:

Czy korzystasz już z jakiegoś programu do wystawiania faktur?

Zapewne, tak. …I zapewne doceniasz wygodę pracy online. …W sumie to nie ważne czy masz taki program i czy korzystasz z niego, bo tak czy siak, na pewno szukasz oszczędności czasu oraz łatwości obsługi stanu magazynów i obsługi fakturowej. A może chciałbyś automatycznie przesyłać faktury do księgowej i do klientów?  …I pewnie chcesz by wszyscy klienci płacili Ci w terminie… ? 🙂

…Jeśli więc chcesz oszczędzać czas i wygodnie, za jednym kliknięciem wystawić  faktury, wysłać je  i windykować nie zapłacone w terminie,  to koniecznie przeczytaj ten krótki artykuł.

Udostępnimy Ci za darmo program który umożliwi elektroniczną, automatyczną  wymianę dokumentów.

A może chcesz by sklep sam pracował dla Ciebie?  Myślisz by założyć sklep internetowy zintegrowany z CRM ? Dobrze trafiłeś ! Przeczytaj więcej na temat Systemu e-sklep Comarch i wypróbuj go za darmo.

Usłyszałem kiedyś taki żart:  Kto to jest przedsiębiorca? – To człowiek który nigdy nie choruje i nigdy nie śpi…. Pewnie uśmiechnąłeś się teraz tak, jak ja kiedyś. Bardzo mi się to określenie spodobało bo dobitnie określa charakter pracy przedsiębiorcy. Ile by człowiek dał by nie trzeba było się w firmie zajmować niektórymi rzeczami, sprawami na które zazwyczaj nie ma czasu. Pewnie myślałeś już o ile lepiej byłoby zaoszczędzić sobie lub pracownikowi kilka, kilkanaście godzin po to, by mógł zająć się sprawami ważnymi i pilnymi ?

Nie mówię teraz o systemie który pozwala Ci totalnie się wyłączyć i maksymalnie na luzie, jak na wczasach we włoskim kurorcie (teraz scena jak z filmu o Jamesie Bondzie) posiedzieć gdzieś w słonecznej kawiarni przy pysznej aromatycznej kawie, czytając gazetę z nogą na nodze,… ale wyobraź sobie że masz do dyspozycji w swojej firmie program,  który całkowicie bez Twojego zaangażowania wystawia faktury, przesyła je do księgowej, kontaktuje się z klientem wylicza stany magazynowe, informuje który z klientów ile płaci i jakie towary zamawia… a na dodatek, aby klienci płacili w terminie, to ów system sam za Ciebie przypomni klientom o upływającym terminie płatności wysyłając automatycznie SMS lub e-mail z przypomnieniem lub odpowiednią informacją. Na Twoje życzenie odfiltruje niezapłacone faktury  a gdy zechcesz to prześle do Kancelarii Windykacji.

Gdybyś miał dostęp do naszego programu to Ile zaoszczędziłbyś godzin na to wszystko? Co by to zmieniło w Twojej firmie? Jakie korzyści by Ci to dało?

Od dziś możesz automatycznie generować komplety faktur dla wielu podmiotów.

Od dziś nie musisz pamiętać o dostarczaniu na czas dokumentów do biura rachunkowego.

Od dziś nasz system zrobi to za Ciebie!

Internetowa Wymiana Dokumentu to bezpłatne i automatyczne wysyłanie dokumentów do programu księgowego naszego biura rachunkowego. Jeśli spodoba Ci się choć jedna z poniższych zalet to znaczy, że nasz system jest dla Ciebie.

Jakie są korzyści z elektronicznej wymiany dokumentów?

 • ograniczysz dojazdy do swojego biura rachunkowego,
 • przyspieszysz wymianę informacji,
 • e-sklep sam będzie obsługiwał sprzedaż i wystawianie dokumentów oraz windykację
 • będziesz bezpiecznie przesyłać dokumenty,
 • będziez mieć pewność, że wszystkie Twoje dokumenty zostały dostarczone do biura rachunkowego,
 • będziesz przechowywać dokumenty elektronicznie.

Funkcjonalność:

 • faktury cykliczne – automatyczne generowanie kompletu faktur dla wielu podmiotów (tutaj przeczytasz więcej)
 • obsługę firmowej skrzynki pocztowej (email/poczta elektroniczna),
 • przygotowanie oraz obsługę ofert handlowych.
 • rejestrację kontaktów z klientami (klient, data, rozmawiający, opis przebiegu rozmowy, czas rozmowy, itd.),
 • a także harmonogramowanie zadań i rejestrację wykonanych czynności,

Czy Twoi klienci nie płacą terminowo należności?

W ramach procesu windykacji możliwe jest:

 • automatyczne wysyłanie wiadomości e-mail informujących kontrahentów o nieuregulowanych płatnościach,
 • tworzenie kontaktów lub zadań CRM związanych z takimi kontrahentami,
 • generowanie i wysyłanie poprzez e-mail ponagleń zapłaty oraz wiadomości informujących o nieuregulowanych należnościach,
 • blokowanie sprzedaży.

 

Dlaczego miałbyś korzystać z tego programu?

Każdy użytkownik Comarch ERP może skorzystać z narzędzia Internetowej Wymiany Dokumentów i bezpłatnie wysyłać dokumenty z Comarch ERP do programu księgowego biura rachunkowego. Dodatkowo użytkownicy tego programu, będący naszymi klientami mogą korzystać za darmo z modułu „Faktury”. Wszystkie te opcje są możliwe w naszym biurze rachunkowym.

Czym jest Comarch ERP Optima?

Comarch ERP Optima to najpopularniejszy w Polsce program stworzony dla małych i średnich firm z każdej branży. Dzięki wbudowanym rozwiązaniom jest najchętniej wybieranym oprogramowaniem wśród biur rachunkowych i doradców podatkowych. Zaufało już ponad 60 000 Klientów.

Przejdźmy do konkretów-czytaj więcej

 

 

Jeśli chcesz otrzymywać podobne treści oraz Informację: Jak nie płacić ZUS i zmniejszyć podatki wpisz swój mail i imię:

E-mail: Imię:
Zgadzam się z Polityką Prywatności

Witaj, nazywam się Paweł Kurnik i jestem degustatorem życia. Każdy dzień jest dla mnie wyzwaniem i szansą na jeszcze lepsze jutro.


  Skomentuj na Facebooku:

  Feedback

  2
  • Dominik - Innowacyjna nauka e-Biznesu

   Świetna sprawa, zwłaszcza gdy ma się każdego miesiąca dużo sprzedaży. To zdecydowanie oszczędność czasu, a wiadomo że czas w biznesie jest najważniejszy.

  • książka przychodów i rozchodów

   Bardzo ciekawy artykuł. Automatyzacja wystawiania faktur na pewno pomaga zaoszczędzić wiele czasu, a wiadomo czas to pieniądz. Jest to zwłaszcza pomocne, jeśli ktoś faktur wystawia bardzo dużo. Muszę ten sposób wprowadzić u siebie w firmie. Pozdrawiam i życzę udanego dnia.

  Dodaj komentarz

  Jak nie dać się okradać i zadbać o przyszłość?

  Gdzie wysłać Ebooka?

  O Mnie

  Witaj, nazywam się Paweł Kurnik i jestem degustatorem życia. Każdy dzień jest dla mnie wyzwaniem i szansą na jeszcze lepsze jutro. Czytaj Więcej »

  Polub nas na Facebooku

  Najnowsze Wpisy

  Kilka przypomnień przed wyborami

    15-go października wybory! Przez ostatnie 3 lata polski złoty a zatem nasze oszczędności ...

  Archiwum