Szukasz czegoś?

Konferencja RC-Investments.pl- nagranie.

Autor:

Druga  konferencja spotkała się z fantastycznym odzewem zainteresowanych. To jest HIT ! ( nagranie jest poniżej) …jeszcze z czymś takim się nie spotkaliśmy… Za nim ukarze się Portal RCI www.rc-investments.pl robimy rejestrację „ręcznie” tak jak przez ostatnie już prawie 3 lata. Potrzeba zautomatyzowania rejestracji nie jest już naszym wymysłem , Ilość chętnych sprawia że to konieczność. W mailach i telefonach Inwestorzy pytają już o kolejną konferencję ( czyżby się spodobała? …hmmm…nie sądzę. Brakuje nam obycia technicznego i potrzebujemy więcej profesjonalizmu by móc przekazać tą wartość. Zwłaszcza że chcemy Wam dać naszą wiedzę za darmo…. nie przewidziało Ci się,  Tak! za darmo! …gdyż RCI nie pobiera żadnych opłat ani prowizji 🙂

Są trzy pakiety: START, ZAAWANSOWANY i MAKSYMALNY ) rekomendując najprawdopodobniej najlepsze w Europie i krajach rosyjskojęzycznych rozwiązanie dla Tych Inwestorów którzy chcą inwestować:

  1.  Bez ryzyka akcji, z zabezpieczeniem przed utratą kapitału.
  2. Chcą Inwestować w dowolnym momencie i w dowolnym momencie wypłacać pieniądze, bez utraty zysku.
  3. Pieniądze będą pracowały dla Ciebie od pierwszego momentu do ostatniego.
  4. Będziesz śledził codziennie wyniki za pomocą codziennych relacji on-line.
  5. Otrzymasz 160% kapitału własnego w obrocie (pożyczka na dowolne konto pod zastaw zakupionych instrumentów w wys.około 5%/rok).
  6. Średni dochód miesięczny* 7,63%.

Jeśli nie mogłeś być obecny na prezentacji online lub byłeś na niej ale np. nie wszystko jest dla Ciebie przejrzyste to obejrzyj wideo teraz gdyż nagranie będzie tutaj do czasu osiągnięciu wyznaczonego limitu unikalnych kliknięć, potem  wideo zniknie. (PRZEZ PIERWSZĄ MINUTĘ SĄ ZAKŁÓCENIA, WIĘC PROSZĘ O CIERPLIWOŚĆ).

PREZENT – Mam dla Ciebie mały prezent.  – to 8 cud wiata jak to określił Einstein 🙂 Jest nim kalkulator procentu złożonego dzięki któremu łatwo obliczysz swoje dochody z inwestycji w perspektywie od 1- 48 miesięcy …będziesz zachwycony !

FAQ – Pobierz  pytania i odpowiedzi – są to zebrane odpowiedzi na pytania zdane przez zainteresowanych RCI Inwestorów.

Jesli chcesz zainwestować środki wypełnij formularz zgłoszenia na górze strony (oddzwonimy): http://www.rc-investments.pl/

Jeśli chcesz mieć dostęp do informacji z RCI zapisz się do Klubu Inwestorów: http://bit.ly/xr5cZt

Jeśli chcesz otrzymywać podobne treści oraz Informację: Jak nie płacić ZUS i zmniejszyć podatki wpisz swój mail i imię:

E-mail: Imię:
Zgadzam się z Polityką Prywatności

Witaj, nazywam się Paweł Kurnik i jestem degustatorem życia. Każdy dzień jest dla mnie wyzwaniem i szansą na jeszcze lepsze jutro.


Skomentuj na Facebooku:

Dodaj komentarz

Jak nie dać się okradać i zadbać o przyszłość?

Gdzie wysłać Ebooka?

O Mnie

Witaj, nazywam się Paweł Kurnik i jestem degustatorem życia. Każdy dzień jest dla mnie wyzwaniem i szansą na jeszcze lepsze jutro. Czytaj Więcej »

Polub nas na Facebooku

Projekty

Sigma Partner
TaxCoin.io
Dezi.pl
taxelit.com

Najnowsze Wpisy

MEDICOIN DFEBIUTUJE, NASZ TXN BEDZIE NASTĘPNY NA GIEŁDZIE!

 „Kości zostały rzucone” Alea iacta est (łac) – to słowa, które Juliusz Cezar miał powi...

Archiwum