Szukasz czegoś?

Aplikacja PlusToken

Portfel PlusToken

PlusToken to aplikacja dająca do dyspozycji użytkownikom wirtualny portfel pozwalający przechowywać kryptowaluty. Oferuje użytkownikom możliwość przechowywania 8 najpopularniejszych kryptowalut. Aplikacja jest bezpieczna. Jej rdzeń został opracowany przez firmę Samsung.

Wszyscy użytkownicy plusToken otrzymują 50% premii od opłat transakcyjnych, które wypromują. Wszystko jest zdecentralizowane i bezpieczne przed atakami hakerów.  Aplikację mobilną można pobrać bezpłatnie dla smartfonów z systemami IOS i Android.

  • zdecentralizowany ( pozabankowy krypto-portfel )
  • zdecentralizowana wymiana crypto-walut i rozwiązań płatności
  • Twoje krypto może generować zyski poprzez arbitraż handlowy podłączonego bota (nie jest to koniecznością, tylko opcja).
  • Handel arbitrażowy oznacza, że ​​żadne straty nie są możliwe, tylko zyski!

=>  Prezentacja Plus Token: https://biuro_b0d0.gr8.com

=>  By pobrać aplikację PlusToken kliknij w link: https://www.pawelkurnik.pl/app/

=>  Instrukcja jak krok po kroku zarejestrować się w PlusToken jest: TUTAJ.  Mój nr tel: 501 545 919

“AI Dog” plany promocyjne

System plusToken przydziela 50% powierzonych zasobów cyfrowych użytkownika użytkownikom plusToken i wszystkim plus promotorom tokena dzięki zyskowi z arbitrażu “smart dog”.
Aby zwiększyć zaangażowanie użytkowników w plusToken, “AI Dog” będzie także nagrodą dla aktywnych użytkowników promocyjnych. Oczekuje się, że do 2019 r. Zostanie przyznanych łącznie 10 000 jednostek, a każdy “AI dog”będzie miał dodatkowe 3 lata darmowej konserwacji..

Technologia Blockchain

…jest uważana za podstawową technologię, która ma największy potencjał do wywołania destabilizującej rewolucji. W ciągu ostatnich kilku lat na technologie Blockchain została zwrócona uwaga całego świata. Pod wpływem napływu instytucji inwestycyjnych w różnych dziedzinach, od spółek giełdowych do młodych przedsiębiorstw, od biznesu do technologii. Blockchain jest zdecentralizowany i nie można nim manipulować. Nowe technologie bardzo widocznie przyciągają inwestorów, do koncentracji i uczestnictwa w niej.

Ogólny zarys projektu

Zrzut ekranu 2019-02-12 o 15.49.59

Co to jest “Al-Dog” i w jaki sposób będzie zarabiał dla Ciebie 6-18% miesięcznie !?

Zrzut ekranu 2019-02-12 o 15.51.16

 

Sztuczna inteligencja, w skrócie AI. Termin “sztuczna inteligencja” został po raz pierwszy ukuty w 1956 roku w Instytucie Dartmouth. Od tego czasu naukowcy opracowali wiele teorii i zasad, a koncepcja sztucznej inteligencji rozszerzyła się. Sztuczna inteligencja jest gałęzią informatyki, która stara się zrozumieć istotę inteligencji i wytworzyć nową inteligentną maszynę, która reaguje w sposób podobny do ludzkiej inteligencji. Badania w tej dziedzinie obejmują robot, rozpoznawanie języka, rozpoznawanie obrazu, przetwarzanie języka naturalnego i system ekspercki. Od narodzin sztucznej inteligencji teoria i technologia dojrzewają z dnia na dzień, a obszar zastosowań również się rozszerza. Można sobie wyobrazić, że produkty naukowe i technologiczne przynoszone przez sztuczną inteligencję w przyszłości będą “pojemnikiem” ludzkiej mądrości. Sztuczna inteligencja jest symulacją procesu informacyjnego ludzkiej świadomości i myślenia. Sztuczna inteligencja nie jest ludzką inteligencją, ale umiejętność myślenia jak istota ludzka może również przekraczać ludzką inteligencję.

PLUSTOKEN GLOBAL STAR UP

Konferencja N3F World Blockchain · Jeju PLUSTOKEN

Rankiem 14 września na konferencji technologicznej w Jeju Zhao Sheng, założyciel WBF New York World Blockchain i współzałożyciele PlusToken Leo, Mr i Jin Zhongren wygłosili przemówienia na ceremonii wielkiego otwarcia. http://en.wbf.io/portfolio/jeju/

Zrzut ekranu 2019-02-12 o 18.14.15

Zrzut ekranu 2019-02-12 o 16.26.01

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU ! 

Przekażę wiele interesujących informacji na temat PLUS TOKEN

oraz porad o tym jak zacząć pracę w domu.

Zeskanuj poniższy kod QR by pobrać aplikację PlusToken lub kliknij w link https://www.pawelkurnik.pl/app/

mój tel: 501 545 919

Zrzut ekranu 2019-02-12 o 17.24.56