Szukasz czegoś?

Zapraszam Cię na osobiste spotkanie.

Autor:

Zapraszam Cię na osobiste spotkanie.

Ten artykuł to akcent przed spotkaniem z Tobą, gdyż już w pierwszej połowie grudnia planuję długą trasę po Polsce poprzedzoną kilkoma konferencjami online już w listopadzie. Jeśli chcesz porozmawiać ze mną osobiscie o optymalizacji kosztów w  firmie to  wypełnij ten formularz i tym samym zapisz się na spotkanie.

Jaki jest cel tej ponad dwutygodniowej eskapady? 

Przede wszystkim chcę sie spotkać z moimi obecnymi klientami, których spółki korzystają z usług naszych biur księgowych w Polsce i w Anglii. Będzie okazja zwyczajnie pogadać, a dla niektórych być może będzie to dobry moment by dopracować szczegóły biznesowe. Chcę też pozyskać nowych klientów na nasze usługi.

Tak czy siak zapraszam każdego,  każdego, kto jest chętny by porozmawiać ze mną o optymalizacji podatkowej swojej firmy. Zapraszam serdecznie właśnie Ciebie na to spotkanie. By otrzymać zaproszenie do uczestnictwa w spotkaniach proszę wypełnić poniżej formularz zgłoszeniowy.

Prześlij ten artykuł znajomemu ( na dole sa ikonki do poleceń), być może chce dowiedzieć się coś więcej na temat legalnej optymalizacji podatkowej i jak legalnie nie płacić ZUS. Być może nie miał do tej pory takiej okazji (a pewnie się ona nie powtórzy gdyż nie planuję więcej takich spotkań) przekaż znajomemu/znajomej ten mail a być może się czegoś dobrego dowie ode mnie 🙂 ?.

Spotkania odbędą się indywidualnie a będą umawiane na konkretny dzień i godzinę w niemal wszystkich miastach wojewódzkich. Które miasto jest najbliżej Ciebie? . Zapraszam ! -wypełnij formularz zgłoszeniowy!

Aby zebrać dobry materiał do omówienia na spotkaniu, muszę wcześniej poznać Twoje pytania i opinie. To Ty, wypełniając formularz kierujesz tematyką spotkań. Żadne pytanie nie będzie pominięte, a każdy przedstawiony w ankiecie problem będę omawiał na forum. (zapoznasz się z pytaniami i problemami o których nawet nie pomyślałeś). Jednym słowem już teraz współtworzysz spotkanie.
UWAGA:   To zaproszenie ukazało się 8. października więc nagrania są już dostępne w poniższych linkach:
>> cz.1 <<
>> cz.2  <<
>> cz.3 <<

By otrzymać zaproszenie do uczestnictwa w spotkaniach wypełnij formularz zgłoszeniowy!

 

Mój blog pawelkurnik.pl działa od 2010 roku, To już szmat czasu od kiedy jestem aktywny blogowo (…okazało się że do tej pory napisałem na blogu ponad 250 artykułów !  To też całkiem zadowalający wynik prawda? …w zyciu nie przypuszczałem że jestem w stanie tyle wklepać w klawiaturę (smiech ;-).  oraz facebookowo (kliknij) w temacie optymalizacji kosztów firmy i myślę że mam sporo do przekazania.

Ponad rok temu powstał cykl pt. Porady Dobrego Biura Księgowego. Znajdziesz tu ważne informacje oraz porady dla każdego przedsiębiorcy (nie księgowego) bo to wiedza bardziej popularnonaukowa, jak ja to mówię, wiedza dla aktywnego przedsiębiorcy.

Te oto poniższe tematy okazały sie  najbardziej poczytne w ostatnich 6-ciu latach, zobacz na które jest najwięcej wejść:

Klika sposobów by płacić mniejszy ZUS lub nie płacić wcale.  (31 075 wejść)

Dlaczego warto? (24 738 wejść)

Jednoosobowa działalnosc gospodarcza przekształcona w Sp z o. o – Korzysci  (21 645 wejść)

Polskie firmy masowo przenoszą działalność gospodarcza na wyspy brytyjskie  (19 689 wejść)

Pracują w Polsce, ale firmy rejestrują w Wielkiej Brytanii – Korzyści. (1 7751 wejsć)

Finanse. (10 558 wejść)

Video-Konferencje (9667 wejść)

Już Tysiące Przedsiębiorców Przeniosło Swoje Firmy do Wielkiej Brytanii ! (6557 wejsć)

Bez cenzury – czyli trudne pytania podczas Konferencji ! Zobacz nagranie i udzielone odpowiedzi. (4 785 wejsć)

Miedzy innymi dzięki powyższym artykułom mam w tym momencie (dokładnie dziś) 13 024 aktywnych respondentów gdzie wśród nich mam nadzieje że Ty również jesteś , za co serdecznie Ci dziękuję. …i mówię do zobaczenia! …bo tak z pewnością będzie za dwa miesiące.

By otrzymać zaproszenie do uczestnictwa w spotkaniach wypełnij formularz zgłoszeniowy!

wolności i sukcesów
Paweł Kurnik

 

Jeśli chcesz otrzymywać podobne treści oraz Informację: Jak nie płacić ZUS i zmniejszyć podatki wpisz swój mail i imię:

E-mail: Imię:
Zgadzam się z Polityką Prywatności

Witaj, nazywam się Paweł Kurnik i jestem degustatorem życia. Każdy dzień jest dla mnie wyzwaniem i szansą na jeszcze lepsze jutro.


  Skomentuj na Facebooku:

  Dodaj komentarz

  Jak nie dać się okradać i zadbać o przyszłość?

  Gdzie wysłać Ebooka?

  O Mnie

  Witaj, nazywam się Paweł Kurnik i jestem degustatorem życia. Każdy dzień jest dla mnie wyzwaniem i szansą na jeszcze lepsze jutro. Czytaj Więcej »

  Polub nas na Facebooku

  Najnowsze Wpisy

  Kilka przypomnień przed wyborami

    15-go października wybory! Przez ostatnie 3 lata polski złoty a zatem nasze oszczędności ...

  Archiwum